Ainesegajad - Elister

Ainesegajad

Seotud tooted

IBC konteineri segaja elektrilise ajamiga

IBC konteineri elektrilise ajamiga ainesegaja on mõeldud kasutamiseks koos 1000-liitriste mahutitega. See võimaldab materjalide segamist, hoides ühtlast konsistentsi või vältides sette teket mahuti põhjas. Segaja kiirus on reguleeritav variaatori abil, mis võimaldab täpset kontrolli segamisprotsessi üle.

Vaata toodet

IBC konteineri segaja pneumoajamiga

IBC konteineri pneumoajamiga ainesegaja on mõeldud kasutamiseks koos 1000-liitriste mahutitega. See võimaldab materjalide segamist, hoides ühtlast konsistentsi või vältides sette teket mahuti põhjas. Segaja kiirus on reguleeritav õhuregulaatori abil, mis võimaldab täpset kontrolli segamisprotsessi üle.

Vaata toodet

Graco Twistork ainesegaja

“Twistork” mikserid on tigu tüüpi segajad, mis on mõeldud suure viskoossusega ainete aktiivsena hoidmiseks. Segaja eeliseks on aine imemistoru segaja sees. Seega ei vaja eraldi imemistoru aine imemiseks. Viskoossemate ainete korral võib vajada eraldi transfeerpumpa. Pakutav segaja on pneumaatiline ning ülekandega 1.82:1le, mis annab väljundvõimsuseks 0.4kW. Mikser on saadaval ka õlivaba õhumootori ja reeversina.

Vaata toodet

Graco reduktorajamiga ainesegaja

Segaja on eriti oluline ainete puhul, mis sisaldavad rasket tahket komponenti. Tänu segamisele ei setti raske komponent ainenõu põhja. See tagab tahke komponendi ühtlase jaotumise kogu pinnal. Samuti ei kulu ega ummistu pump nõu põhja settinud kuiva komponendi tõttu.

Vaata toodet

Graco laienevate labadega ainesegaja

GRACO laienevate labadega segaja loomisel oli eesmärgiks effektiivne segamine ning võimalus kiirelt segaja ringi paigaldada. Kuna segaja labad on avatud ainult töö asendis, siis on võimalik kasutada segajat ka väiksema avausega mahutite korral. Segajal on 1.75 HP jõudlusega õhumootor, mis jõuab segajat ringi ajada ka paksemate ainete korral. Segaja on üleni roostevabast materjalist, mis võimaldab […]

Vaata toodet