Ventilatsioonifiltrid - Elister

Ventilatsioonifiltrid

On olemas palju masinaid ja toiminguid, mis oma tööprotsessi juures vajavad mingit tüüpi filtreid. Peamiselt on selleks teatud tüüpi osakeste separeerimine õhust ning vastava vajadusega puhta õhu tagamine puhastusprotsessi käigus.

Oleme täna mitmetele ettevõtetele nende filtermaterjalide tarnijaks omades erinevaid hankijaid üle euroopa.

Seotud seadmed

6 kihiline Columbus paberfilter

Filter tagab tugeva imendamis võime, pika töötamise aja ja parema filtreerimise. Parim saadaval olev ülepihustusfilter.

Vaata toodet

7 kihiline Columbus paberfilter lisakangaga

Filter tagab tugeva imendamis võime, pika töötamise aja ja parema filtreerimise. Parim saadaval olev ülepihustusfilter.

Vaata toodet

Filtermatt Paintstop

Paintstop on filtrimaterjal, mis koosneb mittesüttivast klaaskiust ning millel on tugevdatud tagakiht. Paintstopi kasutatakse ülepritsimisfiltrina näiteks pihustuskabiinides.

Vaata toodet

Kompaktfilter

Kompaktfiltrit kasutatakse õhukonditsioneerides, ventilatsiooniseadmetes ja turbiinides tolmu filtreerimiseks. Filter sobib kasutuseks suurte õhuhulkade juures ning suure tolmukogumisvõime tõttu on sel pikk eluiga.

Vaata toodet

Kottfilter

Sünteetilisest kangast filter, mille rõhu kadu on võimalikult väike ja tolmuosakeste kogumisvõime maksimaalselt suur. Kottfilter on väga elektrisäästlik.

Vaata toodet

W250 filtermatt

W250 filter on sünteetiline filtrikandja, mis on valmistatud 100% plastkiust, mis on termiliselt ühendatud. Filtrikandja on järk-järgult üles ehitatud. W250 filtrit saab kasutada järelfiltrina värvikabiinides pappvoldik,- või Columbus filtri taga.

Vaata toodet

W300 filtermatt

W300 filter on sünteetiline filtrimaterjal, mis koosneb erinevates plastiksegu kihtidest. Filtri õhu poolel on kõrge kiudainetihedus.W300F-filtrit saab kasutada peeneks filtreerimist vajavate tootmisprotsesside jaoks, näiteks pihustuskabiinides, kuivatusseadmetes ja eelfiltrina.

Vaata toodet

W600 filtermatt

W600 filter on sünteetiline filtrimaterjal, mis koosneb erinevatest plastiksegu kihtidest W600 filter on leekiaeglustav ja spetsiaalse tolmusidemega, mis hoiab ära osakeste lahti tulemise vibratsiooni ajal. Lisaks on W600 varustatud eri kootud võrguga välimisel küljel, mis muudab selle stabiilseks ka suurtemate pindade jaoks. W600 filtrit saab kasutada puidutööstuses sissepuhkefiltrina.

Vaata toodet

Pappvoldik värvikambri eelfilter

Pappvoldik filter on valmistatud kahest kihist tugevast, kõvast papist. Filter toimib tänu väljatõmbeõhu suuna muutusele. Tänu õhu suuna muutmisele paisatakse värviosakesed filtri voldi põhja ning õhk suunatakse läbi filtri külgmiste õhukanalite kaudu.

Vaata toodet