Mobiilne keevitusfilter "Airtower" - Elister

Mobiilne keevitusfilter "Airtower"

Ruumisäästev “Plug & Play” filtreerimisseade koos integreeritud ventilaatoriga kasutamiseks õhu filtreerimisel tolmustes oludes.

Sobib ideaalselt keevitushalli õhu filtreerimiseks. Seade tarnitakse kasutusvalmina, olles varustatud kahveltõstuki aasade ja kraana tõstepunktidega hõlpsaks transportimiseks ja paigaldamiseks.

Integreeritud mootori starter ja ees paiknev CEE pistik muudavad filtri ühendamise kiireks ja mugavaks.
Filterline on varustatud W3 sertifikaadiga.

 

LISAINFO

  • Saastunud õhk juhitakse seadmesse läbi õhukambri ülal oleva tangentsiaalse sisselaskeava töötlemata õhu kambri ülaosasse, millega tagatakse torufiltri õhuvool ja eelseparatsioon, mis soodustab filtri koormuse vähendamist. Kuna filter on tsüklon tüüpi ehitusega, toimub eelsepareerimine juba oluliselt effektiivsemalt kui muudel filtri tüüpidel.
  • Õhk filtreeritakse läbi vertikaalselt asetatud filterpadruni, mis optimeerib puhastavat toimet.
  • Diferentsiaalmanomeetriga reguleeritud padrunite puhastamine integreeritud suruõhusüsteemi abil.
  • Puhas õhk juhitakse läbi ühenduste tootmisesse tagasi
  • Tolm kogutakse seadme põhjas asuvasse tolmukogujasse. Quicklock-reguleeritav tolmukoguja on äärisatud ø400mm tihendiga.

Seotud tooted

PFL tüüpi filtertornid “Airtower”

Ruumisäästev “Plug & Play” filtreerimisseade koos integreeritud ventilaatoriga kasutamiseks õhu filtreerimisel tolmustes oludes. Sobib ideaalselt keevitushalli õhu filtreerimiseks. Seade tarnitakse kasutusvalmina, olles varustatud kahveltõstuki aasade ja kraana tõstepunktidega hõlpsaks transportimiseks ja paigaldamiseks. Integreeritud mootori starter ja ees paiknev CEE pistik muudavad filtri ühendamise kiireks ja mugavaks. Filterline on varustatud W3 sertifikaadiga.

Vaata toodet