Värvipüstolid - Elister

Värvipüstolid

Oleme suurim Graco tööstuslike värvimisseadmete edasimüüja eestis.

Graco tootevalikus on metallitööstusele olemas õlanõuga madalsurve värvipüstolid, lisaõhuga ja lisaõhuta värvipüstolid ning loomulikult on olemas ka Graco tuntud headuses elektrostaatika püstolid, millel on turbiin püstolisse ehitatud.

Kindlasti suudame leida teie jaoks õige valiku.

Seotud tooted

AG250 Light Airless värvipüstol

Alumiinium korpusega Airless pihustamiseks mõeldud kompaktne värvipüstol, mis talub kuni 250 bar töörõhku. Püstolil on 4 sõrme päästik ning püstolis kasutatakse enamlevinud pidemefiltreid.

Vaata toodet

Graco Pro XP elektrostaatiline värvipüstol

ELEKTROSTAATILISE KÕRGSURVEVÄRVIMISE EELISED: KIIRUS JA KOKKUHOID: Kiirem töö – 2-3 korda kiirem töö sama paksuse kihi saamisel kui tavalise suruõhu värvipüstoliga, PLUSS ühe korraga paksem kiht – ka üle 100 μ kuiva kihti ühe korraga! Seega aja kokkuhoid kuni 5-6 korda! Vähem värvitolmu – värvi kokkuhoid kuni 50% tänu elektrostaatikale Energiakokkuhoid kuni 30% tänu vähemale […]

Vaata toodet

Graco PerformAA 15 ja 50 lisaõhuga käsiviimistluspüstolid

PerformAA-seeria püstolid on valmistatud tõstmaks tootlikkust ja pihustuskvaliteeti ning vähendamaks kasutajaväsimust. See saavutatakse püstoli kerge kaalu, balanseeritud tasakaalu ning kerge päästiku abil. Lisaks kõrgekvaliteediliste ja komplektsete kasett tüüpi osade kasutamine tagab pikaajalise töökindluse ja vähendab hooldusele kuluvat aega.

Vaata toodet

Airpro madalsurve viimistluspüstolid

AirPro püstolite tooteseerias on kolm pihusutusmeetodit: HVLP, COMPLIANT ja CONVENTIONAL. Püstoleid on saadaval nii ülanõuga, alanõuga kui ka pumbatoitega versioon. Selleks, et saaksite oma töö jaoks õige püstoli, palun kontakteeruge meiega alloleva tagasiside vormi kaudu ning leiame just Teile sobiva versiooni.

Vaata toodet