Kihipaksusmõõtjad - Elister

Kihipaksusmõõtjad

Õige värvi- või kattekihi paksus on pinnatöötluse oluliseks parameetriks. Värvipinna tugevus ja kestvus põhineb selle süsteemi korrektsel rakendamisel, järgides värvitootja spetsifikatsioonilehte. Iga kiht alates kruntvärvist kuni pealiskihini ja üksikud vahekihid on täpselt määratletud minimaalse ja maksimaalse kattekihi paksusega.

Seotud valdkonnad

Coatmaster kihipaksusmõõtjad

Coatmaster kihipaksusmõõtjad

Coatmasteri seadmetega saab kontrollida kontaktivabalt erinevatelt pindadelt (metall, klaas, kivim, plastik, puit) värvikihi paksust

Vaata rohkem

Seotud seadmed

Märjakihi mõõtekamm

Märjakihi mõõtekamm on kuusnurkne või kaheksanurkne täppismõõtur, mis on valmistatud raskest rootevabast terasest. Kõrge kvaliteediga terast ei mõjuta happelised ega aluselised elemendid. Mõõtjal on igal küljel rida sälke mis on lõigatud sinna nagu kammi hambad. Sellega saab suurepäraselt mõõta värvide, lakkida ja geelide paksust.

Vaata toodet

DFT

Mõõdab kihipaksust igasuguselt metallselt pinnalt. Kui on vaja saada kvaliteetset mõõtetulemust ning andmete analüüsimine ei ole vajalik, siis on DFT mudel kõige parem valik.

Vaata toodet

Pulbrikihi kamm

Pulbrikihi kamm on enne kõvendamist kasutatav pulbri kihipaksus mõõtja.

Vaata toodet

PosiTest

PosiTest on kihipaksus mõõtja mittemagnetiliste kihtide mõõtmiseks terasel.

Vaata toodet

PosiTector FT sond

DEFELSKO PosiTector FT sond paksude kaitsekatete jaoks (epoksiid, kumm, tulekaitse …)

Vaata toodet

PosiTector 6000

PosiTector 6000 on kihipaksus mõõtja kõikide metallist pindade jaoks.

Vaata toodet

PosiTecor 200

PosiTector 200 on kihipaksusmõõtja mittemetalliliste aluspindade paksuste mõõtmiseks.

Vaata toodet

PosiPen

PosiPenil on kihipaksus mõõtja, mis on ideaalne mittemagnetiliste katete mõõtmiseks.

Vaata toodet

PosiTector 6000

Väga kompaktne ning multifunktsionaalne mõõtevahend, mis võimalidab mõõta kihipaksust kõikidelt pindadelt (sõltuvalt mõõtesondist) ning erinevate materjalide seinapaksust värvkatte alt. Täiendavalt suudab mõõta ja logida klimaatilisi parameetreid. Koheselt mõõtevalmis – ei vaja eelnevalt seadistamist vajd on koheselt kasutusvalmis Lahusti-, happe-, õli-, vee- ja tolmukindel – ilmastikukindel Tugev, kulumiskindel mõõtesond PosiTector integreeritav plavorm – kasuta erinevaid mõõtesonde […]

Vaata toodet