Pulbervärvimise käsikabiinid - Elister

Pulbervärvimise käsikabiinid

Käsitsi värvimise juures sõltub suuresti detaili gabariitidest, milline võiks olla värvimise tarvis värvikabiin. Väikese gabariidiga toodete korral piisab nö filterseina tüüpi äratõmbe lahendusest, kuid suuremate toodete korral, kus on vaja pidevalt ümber toote liikuda, on vajalik põranda äratõmbega pulbervärvimiseks mõeldud kabiin.

Meil on pakkuda suurepäraseid Gema poolt toodetud värviseinasid väikeste toodete tarvis või projekteerime vastavalt teie tootmise jaoks vajaliku värvikabiini, mis on põranda äratõmbega ja kus jäägid kogutakse järefiltri kogumisnõusse.

Seotud tooted

Kompaktne põrandatõmbega kabiin pulbervärvimiseks

ELBA pulbervärvimise kabiinid on eranditult kõik loodud lähtudes kliendi vajadustest.  Kabiini loomisel oli peamine eesmärk, et möödapihustatav värv ei jääks vedelema põrandaresti alla, vaid oleks kokku kogutult valmis utiliseerimiseks. Saame öelda, et loodud eesmärk on täidetud esmaklassiliselt. Kabiini seinad on võimalik teha järgmistest materjalidest: tsingitud plekkpaneelid sandwich seinapaneelid, kus sisemine külg on roostevaba teras plastikust […]

Vaata toodet

Gema ClassicOpen pulbervärvimise filtersein

ClassicOpen seeria pulbrvärvimise filtriseinad on sobilikud igasse tootmisesse olenemata sellest, kas on tegemist väikese töökojaga või suure tootmisliiniga, kus aegajalt näidiseid teha. Tegemist on väga kompaktse ja efektiivse lahendusega, mida on kiire ja hõlbus töövalmis seada ning vajadusel uude asukohta liigutada, kuna seinal on transporteerimiseks rattad all.

Vaata toodet

GEMA CLASSICLINE PULBERVÄRVIKABIIN

ClassicLine seeria pulbervärvimise kabiin on sobilik igasse tootmisesse olenemata selelst, kas on tegemist väikese töökojaga või siis suure tootmisliiniga, kus aegajalt näidiseid teha. Tegemist on väga kompaktse ja efektiivse lahendusega, mida on kiire ja hõlbus töövalmis seada ning vajadusel uude asukohta liigutada, kuna seinal on transporteerimiseks rattad all.

Vaata toodet