Kõrgsurve automaatviimistluspüstolid - Elister

Kõrgsurve automaatviimistluspüstolid

Tänaseks tööstuses väga laialdaselt levinud viimistluse automatiseerimine, mida on võimalik teostada kasutades kõrgsurve automaatpüstoleid.

Seotud tooted

DETE Minimatik Airless värvipüstol

DETE Minimatic on väikeste mõõtmetega automaatpüstol, mis on mõeldud töötama automaat rakenduste juures. Püstolil on olemas kõik enamlevinud kinnitusviisid.

Vaata toodet

B081 Airless pihustuspüstol

Tegemist on väga hea ja soodsa Airless automaatpüstoliga, mis on saadaval kahes versioonis – alumiinium ja SST.

Vaata toodet

Graco Perform AA automaatpüstol

PerformAA automaatpüstol jõuab tehasest teie juurde omadustega, mida te ei leia üheski teise tootja  automaatpüstolitest: Materjalispetsiifilised õhudüüsid ja Fine-Finish pihustusdüüsid tagavad suure jõudlusega pihustamise ja ühtlase viimistluskvaliteedi. Nurgaindikaatorid ja Graco mõõteriistad aitavad operaatoritel ja hooldustehnikutel püstoleid seadistada ja kiiresti korrata täpse õhudüüside orientatsiooni. See on eriti oluline pihustusautomaatide puhul.

Vaata toodet

ProControl 1KE Plus

GRACO ProControl 1KE Plus on uuendatud mudel 1KE vedelike monitoorimise seeriast. Selle seadme abil on võimalik omada kontroll viimistluskvaliteedi üle, sest masin annab infot aine töösurve, vedelikuvoo ja pihustamisel kasutatava lisaõhu surve osas ja korrigeerib vastavaid parameetreid vastavalt etteantud lähteinfole. Tänu sellele infole on võimalik peensusteni hääestada masin töötama alati samasugustele tingimustele ja samamoodi aru […]

Vaata toodet