Tolmu- ja laastuimu filtrid - Elister

Tolmu- ja laastuimu filtrid

 • VACO MAX seeria esindab tõhusaid lahendusi tolmuga toimetulekuks tootmisprotsessides, pakkudes järgnevaid eeliseid:
  • Mobiilsus ja Paindlikkus: Seeria seadmed on mobiilsed, võimaldades neid vajadusel liigutada ja kohandada erinevates tootmisprotsessides.
  • Pikk kasutusiga: Suur paisumiskamber vähendab filtrimaterjali koormust, pikendades oluliselt filtrikottide eluiga kuni 12 aastani.
  • Lihtne jälgitavus: Jäätmete taset on lihtne jälgida tänu kastidesse paigaldatud vaatlusakendele.
  • Kasutusmugavus: Jäätmete kõrvaldamine on tehtud lihtsaks tänu kiibikottidele, mis võimaldavad efektiivset jäätmete haldamist.
  • Ohutus: Automaatne tulekustutussüsteem, mis kasutab pulberkustuteid, tagab süsteemi ohutuse, ilma et tekitaks veekahjustusi.
  • Energiaefektiivsus: Soojustagastus tagab küttekulude kokkuhoiu, eriti kui tolmukoguja paigaldatakse siseruumidesse, ning selle madal kõrgus teeb seadme paigutamise lihtsaks isegi madalates tööruumides.
  • Õhufiltreerimise Tõhusus: S3000 mudeli tõhusus ja kõrge õhufiltreerimise tulemus teeb sellest eelistatud valiku ökoteadlikele ettevõtetele.
  • Jätkusuutlikkus: Antistaatilisest polüesternõelvildist valmistatud filtrikotid aitavad kaasa jätkusuutlikkusele, eriti suure tolmusisaldusega töötingimustes.
  • Tööprotsessi Integratsioon: Võimalus laiendada seadet brikettimismasinate aluskonstruktsiooniga annab tootmisele lisaväärtuse, võimaldades jääkide ümber töötlemist.

  Seega pakub VACO MAX seeria terviklikku lahendust tootmisjäätmete, eriti tolm ja laast, haldamiseks, tuues kasu nii operatiivses efektiivsuses, ohutuses kui ka keskkonnasõbralikkuses.

Seotud tooted

Vacomax tolmu- ja laastufilter S1000

Vacomax laastu- ja tolmuimejad on välja töötatud hakke, puidutolmu ja sellega seotud materjalide, aga ka mitmesuguste plastide, kuivade alumiiniumikillude ja paberitolmu eraldamiseks. Mudel S1000 on mõeldud väike- ja keskmise suurusega puiduettevõtetele võimaldades filtri järele ühendada ka juba mitu pinki või lihvlauda, mis äratõmmet vajavad.

Vaata toodet

Vacomax tolmu- ja laastufilter S3000

VACOMAX laastu- ja tolmuimejad on välja töötatud hakke, puidutolmu ja sellega seotud materjalide, aga ka mitmesuguste plastide, kuivade alumiiniumikillude ja paberitolmu eraldamiseks. Mudel S3000 on mõeldud väike- ja keskmise suurusega puiduettevõtetele eelkõige kasutamiseks CNC pinkide juures, mille ühendusmõõt on 250 mm. Lisaks saab S3000 kasutada täielikult sobiv puutöökodade jaoks, kui see puudutab standardseid masinaid. Korraga […]

Vaata toodet

Vacomax tolmu- ja laastufilter S2000

VACOMAX laastu- ja tolmuimejad on välja töötatud hakke, puidutolmu ja sellega seotud materjalide, aga ka mitmesuguste plastide, kuivade alumiiniumikillude ja paberitolmu eraldamiseks. Mudel S2000  on mõeldud väike- ja keskmise suurusega puiduettevõtetele võimaldades filtrit kasutada statsionaarselt korraga kahel masinal või siis kolmel masinal eri töö aegadel. Seade vastab kehtivatele siseruumides paigaldamise ohutusnõuetele ja seetõttu saab selle […]

Vaata toodet

Vacomax tolmu- ja laastufilter S3000+

VACOMAX laastu- ja tolmuimejad on välja töötatud hakke, puidutolmu ja sellega seotud materjalide, aga ka mitmesuguste plastide, kuivade alumiiniumikillude ja paberitolmu eraldamiseks. Mudel S3000+ on mõeldud väike- ja keskmise suurusega puiduettevõtetele võimaldades filtrit kasutada statsionaarselt korraga kahel masinal või siis kolmel masinal eri töö aegadel. Seade vastab kehtivatele siseruumides paigaldamise ohutusnõuetele ja seetõttu saab selle […]

Vaata toodet