Puhastusüksused - Elister

Puhastusüksused

Tööstuses on tihti pinnad tolmused, mis vajavad enne järgmist tootmisprotsessi puhastamist. Kui vajad puhastamist ilma tolmu lennutamist tootmisesse või on kogused juba suuremad, siis see lahendus on selleks sobiv.

Seotud tooted

Puhastuspüstol CombiAirGun

Kombineeritud suruõhu puhastuspüstol, mis võimadab puhastada effektiivselt erinevaid pindasid. Teada on, et materjalid koguvad staatilise alengu läbi pindadele pidevalt tolmuosakesi. See käepärane CombiAirGun võimaldb puhastada kõiki tooteid, mille pinnad on staatiliselt laetud tänud ionisatsiooni otsakule, mille abil pinnad maha laetakse. Suruõhu pöörddüüs aga omakorda võimaldab puhastada lihtsa vaevaga ka keerukamad pinnad.

Vaata toodet

CombiCleaner puhastusüksused

CombiCleaner on multifunktsionaale puhastusüksus, mida kasutatakse nii tasaste, profiilsete kui ka 3D pindade puhastamiseks kontaktivabalt. Pinnale kleepunud osakesed keerutatakse pulseerivate pöörlevate düüside abil üles ja eemaldatakse aspireerimise teel. Staatiliselt laetud pindade puhul paigaldatakse mahalaadimise elektroodid seadme korpuse sisse- ja väljapääsu juurde ja pind neutraliseeritakse, mis võimaldab tolmu effektiivse kogumise murevabalt.   Tegemist on projektipõhise tootega, […]

Vaata toodet