Gema automaatseadmed - Elister

Gema automaatseadmed

Gema AG on Šveitsi tootja, olles kindel teerajaja pulbervärvimise maailmas. Juba 18 aastat tõestatud kvaliteeti eesti turul – tänaseks on eestis pea kümnel ettevõttel Gema poolt automaat värvimiskabiin ja -seadmed.

Gema revolutsiooniliste tehnoloogiliste uuendustega varustatud pulbervärvimise automaatsüsteemid on maailmas turuliidri positsioonil just oma funktsionaalsuse, kasutajamugavuse ja kvaliteedi tõttu. Me võimaldame igal kliendil enne süsteemi soetamist tutvuda Gema tehasega ning teha oma toodetega testi Gema laboris Šveitsis, mis võimaldab pakkuda just seda tehnoloogiat, mis nende toodete jaoks on kõige õigem.

Seotud valdkonnad

Magic automaatvärvikabiinid

Magic automaatvärvikabiinid

Gema AG on Šveitsi tootja, olles kindel teerajaja pulbervärvimise maailmas. Juba 15 aastat tõestatud kvaliteeti eesti turul – tänaseks on eestis pea kümnel ettevõttel Gema poolt automaatne värvimiskabiin ja -seadmed

Vaata rohkem
STS tuletuvastus- ja kustutussüsteemid

STS tuletuvastus- ja kustutussüsteemid

Elektrostaatiline pulbervärvimine tähendab tuleohtlike ja plahvatusohtlike pulber-õhu segude käitlemist. Olemasolevaid riske tuleb tunnistada ja nendega tuleb arvestada juba tehase projekteerimise etapis.

Vaata rohkem

Seotud tooted

GEMA Optispray pulbripump All-in-One

Uus ning veel täiuslikum pulbripump maailmas – ühekambriline ja suunamuutuseta, see on Gema OptiSpray All-in-One! See on nagu nimigi ütleb, kõik ühes süsteem, kus kogu tehnoloogia, milleks on siis pulbripump, juhtkontroller ning nende vahelised ühendused (voolikud, kaablid jne) on mahutatud väikesesse korpusesse. Uuenenud on ka pumba ehitus, mis on moduleeritud ning võimaldab ülikiiret ja lihtsasti […]

Vaata toodet

GEMA Optispray pulbripump AP01

Kõige innovatiivsem pulbripump maailmas – ühekambriline ja suunamuutuseta, see on Gema OptiSpray AP01. Tagatud ühtlane ja täpne pulbrikogus kogu hooldusvahemiku vältel. See töökindel lahendus aitab lihtsasti raha kokkuhoida ning vähendada tööseisakuid. OptiSpray AP01 pumbal on integreeritud hõljutusõhu funktsioon, mis võimaldab kiiret värvivahetust.

Vaata toodet

GEMA OptiGun GA03 automaat pulbervärvipüstol

Tõestanud kvaliteet, lihtne hooldada, pikk tööiga – need on iseloomustused, mis sobivad uue põlvkonna püstolile. Võimas 100 kV kaskaad ja täpsed püstoli seadistusvõimalused teevad selle püstoliga töö nauditavaks. Püstolile on saadav suur sortiment erinevaid tarvikuid. Püstol on saadaval nii injektori kui ka OptiSpray AP01 pumbaversiooni tarvis.

Vaata toodet

GEMA Opticenter pulbrikeskused OC06 / OC07 / OC08/OC09/OC10/OC11

OptiCenteri kohta võib öelda, et see on kogu automaatse värvimislahenduse süda – lihtne kasutada, puhas töökeskkond, kiire värvivahetus ja effektiivne värvimine. Igale vajadusele leidub lahendus – olemas on injektoripõhised, kui ka pump tehnoloogial süsteemid. Kiireim värvivahetus ja stabiilne pulbri pealekanne.

Vaata toodet

Gema MagicControl CM40 SmartFactory4.0 Juhtpaneelid

Läbi MagicControl juhtpaneelide on juhtimispaneelide toimub kogu värvimisoperatsioonide juhtimine ning seadistamine. Juhtpaneeli on modernse kujundusega ning lihtsa ülesehitusega, mis muudab värviliini haldamise operaatori jaoks väga mugavaks. Tänu MagicControl 4.0 standardile vastavale süsteemile on kõik protsessi funktsioonid ja parameetrid tsentraalselt salvestatud. Võimalik on koostada erinevaid värvimisprogramme – toote või projektipõhiseid ning alati need taas seadistada.

Vaata toodet

Dynamic Contour Detection

Gema uudseim “Dynamic Contour Detection” süsteemi abil tuvastab süsteem detaili kontuurid ning võimaldab värvida tooted minimaalse inimjõu sekkumisega. Selle süsteemi puhul on väga oluline, et mida kõrgem on püstolite resolutioon (mida rohkem on püstoleid ja mida tihedamalt nad ala katavad, seda tihedam on resulotsioon), seda kvaliteetsemalt suudab automaatika tooted ära värvida.

Vaata toodet

Gema on maailma juhtiv pulbervärvimise süsteemide looja ja arendaja, kes tegeleb manuaal- ning automaatlahenduste arendamise, projekteerimise ja tootmisega.

Gema pulbervärvimise seadmed on Eesti klientidele tuttavad juba 2004. aastast ning tänaseks on Gema seadmete turuosa valdav enamus. Arenduse osas on just Gema olnud see, kes tuleb välja revolutsioonilise uuendusega, mida mõne aja pärast on võimalik kohata ka teistel tootjatel.