Tööstusventilatsioon - Elister

Tööstusventilatsioon

Pakume oma klientidele moodul tüüpi ventilatsiooniseadmeid erinevate otstarvete jaoks – olgu siis tootmishoone õhuvahetuse parandamiseks, kuivatusahju energia kinni püüdmine või siis värviruumide õhuvahetus.

Suudame pakkuda seadmeid õhuvahetusega 2000 – 100 000 m3/h. Seadmed on tsingitud metall- või roostevabast plekist paksusega 0,8 mm isoleerituna 50kg/m3. Paneelide paksus 50 mm.

Seadmed on võimalik komplekteerida vastavalt nõudmistele:

  • Standard moodulseadmed
  • Niisked tingimused
  • ATEX tingimused
  • Seadmed paigalduseks väli tingimustesse
  • Hügieenilistesse tingimustesse

Komponendid

Lisaks komplektsetele ventilatsiooniseadmetele, on meie kaudu võimalik hankida täiendavalt süsteemi komponente nagu ventilaatorid, vesi kalorifeerid, klapiajamid, torustiku osad jms. Loomulikult on meie valikus olemas ka ventilatsioonifiltrid.

Seotud valdkonnad

Tööstuslikud õhujahutid

Tööstuslikud õhujahutid

MET MANN tööstuslikud kliimaseadmed kasutavad edukalt jahutuse lihtsat tehnoloogiat. See tehnoloogia seisneb vee aurustamises, mis toimub teatava õhukoguse juhtimisel läbi veega niisutatud paneelide. See põhjustab õhutemperatuuri langust ja õhuniiskuse tõusu.

Vaata rohkem
VOC filtrid

VOC filtrid

Tarnime koostöös Rootsi ettevõtte Mölnbacka Industri AB’ga, mis on loodud juba aastal 1989, gaaskatalüüt-aktiivsöe filtreid tööstustele, et leida lahendus lenduvate orgaaniliste  ühendite kinnipüüdmiseks ning keskkonna kaitsmiseks

Vaata rohkem
Ventilatsiooni seadmed

Ventilatsiooni seadmed

Meie fookus täna on leida lahendused just tööstuslikus sektoris, kus eesmärk on kliimat parandada. Enamik seadmeid on paigaldatud soojusvahetiga, mis meie kliimat arvestades võimaldab kokku hoida olulises koguses energiat

Vaata rohkem
Ventilaatorid

Ventilaatorid

Tööstuslikud ventilaatorid nii ventilatsioonile, kui ka aspiratsioonile

Vaata rohkem
Õlikogumise süsteemid

Õlikogumise süsteemid

Efektiivsed vedelikuseparaatorid kõikidele tööstusseadmetele

Vaata rohkem