OptiFlex® Pro käsiseadmed - Elister

OptiFlex® Pro käsiseadmed

Taaskord on Gema andnud tooni kõrgekvaliteetse pulbervärvimise osas. Uued OptiFlex® Pro seeria seadmed on õige töövahend sisenemaks meisterklassi pulbervärvimise maailma.

POWER – PowerBoost tehnoloogia, mis võimaldab turvaliselt laadida pulbreid laenguga 110kV/110µA.

QUALITY – PCC tehnoloogia, mis võimaldab saavutada kvaliteetset värvimistulemust vooludega 0.5–10µA ning seda kõike pulbritootlikkuse juures 50 – 600 g/min.

CONTROL – läbipaistev värvimistulemus ja tootlikkuse optimeerimine on nüüd võimalik läbi Gema E-Appi.

Seotud tooted

Optistar 4.0 / GEMA E-App

OptiStar 4.0 juhtpaneel pakub kasutajale jätkuvalt 3 eelseadistatud programmi siledate pindade, profiilsete toodete ja ülevärvimise jaoks, mis tugineb Gema kogemustele. Suuremate kogemustega kasutajad saavad luua ja salvestada oma loodud programmid seadme mällu, et optimeerida süstemi kasutamist konkreetsete toodetega ja pulbritega.

Vaata toodet

Gema OptiFlex® Pro B pulbervärvimise seade

Liiguta pulbervärvimine uuele tasemele! “Power – Quality – Control” = võimas – kvaliteetne – kontrollitav  … need on terminid, millega kirjeldada uut Gema manuaalset pulbervärvimise seadet OptiFlex® Pro B. Uus OptiFlex® Pro B avaldab taas muljet. Käsiseadmetele on lisandunud “PowerBoost” funktsioon, millega saate lihtsasti värvida kõiki pulbritüüpe ja katta keerulisi detaile ning seda kõike igal pool maailmas ka […]

Vaata toodet

Gema OptiFlex® Pro Q pulbervärvimise seade

Liiguta pulbervärvimine uuele tasemele! “Power – Quality – Control” = võimas – kvaliteetne – kontrollitav  … need on terminid, millega kirjeldada uut Gema käsivärvimise seadet OptiFlex® Pro B. Uus OptiFlex® Pro Q avaldab taas muljet. Käsiseadmetele on lisandunud “PowerBoost” funktsioon, millega saate lihtsasti värvida kõiki pulbritüüpe ja katta keerulisi detaile ning seda kõike igal pool maailmas ka kõige raskemates tööstustingimustes. […]

Vaata toodet

Optiflex Pro CF

OptiFlex Pro CF on kokku pandud tehnoloogia suurepäraseks käsitsi pulbervärvimiseks, mis saavutab oma mugavuse juures parimaid katmise tulemusi.

Vaata toodet