VOC filtrid - Elister

VOC filtrid


Tarnime koostöös Rootsi ettevõtte Mölnbacka Industri AB’ga, mis on loodud juba aastal 1989, gaaskatalüüt-aktiivsöe filtreid tööstustele, et leida lahendus lenduvate orgaaniliste  ühendite kinnipüüdmiseks ning keskkonna kaitsmiseks. Esimene sellelaadne filterseade on paigaldatud 1990. aastal ning tänaseks on ternitud juba enam kui 60 seadet.

MIAB on antud toodete täielik tarnija projekteerides seadmed, luues automaatika ja tuleohutussüsteemid ning paigaldades koos kohaliku esindaja – Elister OÜ meeskonna abil ettevõtetele.

MIAB õhupuhastusüksus on täisautomaatne ja nõuab minimaalset järelevalvet ja juhtimist. Kui tehases algab tootmine, käivitub õhupuhastusseade automaatselt tööle. Kui tootmine on lõpetatud, lülitab puhastusseade ennast välja, tundes lahusti heitmete puudulikkust.

Kogu vajalik tark- ja riistvara on üksuse tarnega kaasas. Puhastusüksust juhib PLC, mida jälgivad süsteemi andurid. PLC kontrollib pidevalt programmeeritud parameetrite täpsust. See on ülioluline eeldatava kõrge puhastusseadme säilitamiseks. Operatsioonisüsteemi abil saavad kliendioperaatorid õhkpuhastusseadet kaugjuhtida. Kui MIAB on seadistatud, saavad meie spetsialistid seadet jälgida interneti kaudu.

Jaama tööparameetrid registreeritakse samaaegselt klientide toimikute ja reguleerivatele asutustele aruandluse jaoks. Salvestatud parameetrite näideteks on oksüdeeritud LOÜ (lenduvate orgaaniliste ühendid) kogus, energiatarbimine, kättesaadavus, puhastustõhusus, häire ja kogu protsessiga seotud teave, näiteks temperatuuri ja rõhu langus seadmel.

Eestis paigaldatud seadmetel on Keskkonna ameti poolt mõõdetud puhastus eefektiivsus üle 98%!

Seotud tooted

MIAB FD aktiivsöefilter

Sellist tüüpi puhastussüsteem on sobiv suure õhu, koos madala kontsentratsiooni lahustitele. Tüüpiline maht vahemikus 15,000 – 250,000 m3/h ja kontsentratsiooni vahemik 0 – 1000 mg/m3

Vaata toodet

MIAB F söefilter

MIAB F sobib väikese õhuvoolude ja lenduvate orgaaniliste ühendite jaoks. Selles protsessis läbib õhk aktiivsütt sisaldavat filtrit. Aktiivsüsi vahetatakse välja, kui see küllastub lenduvate orgaaniliste ühenditega. MIAB F on saadaval kahes erinevas versioonis. statsionaarne kus süsinik vahetatakse kohapeal ja teine versioon, kus filter transporditakse reaktivatsiooni jaama.

Vaata toodet

MIAB D katalüsaator

Puhastussüsteem, kus protsessiõhk puhastatakse katalüütilise oksüdatsiooni abil. See süsteem sobib väikestesse protsessiõhu voogudesse, kus on suur lenduvate orgaaniliste ühendite kontsentratsioon. Tüüpiline maht on 500-12 000 m3/h kontsentratsioonidega 1g/m3 kuni 12g/m3 Süsteem koosneb soojusvahetist, elektri küttesektsioonist, ventilaatorist ja oksüdeerimiseadmest. MIAB D katalüsaatorit saab paigaldada vajadusel ka mitu seadet, et tagada soovitud õhumaht. MIAB D katalüsaatorit saab kasutada […]

Vaata toodet