Keevitusfiltrid - Elister

Keevitusfiltrid

GRAM filtrite valik pakub tööstusele mitmekesiseid puhastuslahendusi, kus filtrid on varustatud kas suruõhu puhastussüsteemidega või vibratsiooni meetodil toimivate puhastusmehhanismidega. Need süsteemid on mõeldud erinevate keevitusoperatsioonide vajadusteks, toetades õhuvahetuse vajadusi vahemikus 500 m³/h kuni 35 000 m³/h ning vastavad rangele W3 klassi testile.

Filtrite rakendusvõimalused on laiad ja paindlikud:

  • Käsikeevituskohtade jaoks: Käppadega varustatud filtrid pakuvad lihtsustatud ja sihipärast ventilatsiooni üksikutes töökohtades.
  • Filtertornid (“Air Tower”): Püstitatavad tornid on ideaalsed lahendused, kui on vaja keskset filtreerimispunkti töökohal.
  • “Push-Pull” süsteemid: Keevitushallide laiapiirelise ventilatsiooni jaoks, pakkudes efektiivset õhu liikumist ja filtreerimist suuremates ruumides.
  • Robotkeevituskohtade jaoks: Eriti välja töötatud filtrid, mis on võimelised toime tulema kõrgema automaatika tasemega ning intensiivsema töökoormusega.

Süsteemide nutikas juhtimine on lihtsasti paigaldatav “Smart” pistikute abil, mis võimaldavad süsteemil tuvastada operatsioonis olevate keevituskohtade arvu ning vastavalt sellele automaatselt reguleerida filtreerimisvõimsust ja koormust. See tagab optimeeritud energia- ja filtreerimistõhususe ning aitab kaasa ka töökeskkonna paremale ohutusele ja töötajate tervise kaitsele.

Seotud seadmed

Tsüklonfilter CJF, CJF-V ja CJF-HV

Kompaktne suruõhuga puhastatud filter, millel on tsüklonieffekt ja taimeriga juhtimine. Sobiv keevitussuitsu ja tolmuse ärastussüsteemidesse jääkide filtreerimiseks.

Vaata toodet

FL tüüpi filtrid

Ruumisäästev “Plug & Play” filtreerimisseade koos integreeritud ventilaatoriga kasutamiseks õhu filtreerimisel tolmustes oludes. Sobib ideaalselt keevitamise, lõikamise, lihvimise jms õhu filtreerimiseks. Seade tarnitakse kasutusvalmina, olles varustatud kahveltõstuki aasade ja kraana tõstepunktidega hõlpsaks transportimiseks ja paigaldamiseks. Integreeritud mootori starter ja ees paiknev CEE pistik muudavad filtri ühendamise kiireks ja mugavaks. Seade võib töötada ka välise sagedusmuunduriga olles […]

Vaata toodet

Tsüklonfilter ACF

Optimeeritud võimsusega filter erinevateks suuremateks filtreerimistöödeks. Filtrit kasutatakse keevitus- lõikamissuitsu, lihvimistolmu ning erinevate äratõmbe õhkude, mis sisaldab metalli, kivi, plasti vms tolmu või erinevate pulbrite segu, filtreerimiseks. Tarnimise hetkel on filter komplekteeritud ning peale torustiku ja toiteallikate ühendamist koheselt töövalmis. ACF ja ACF-T mudelid on loodud vaakumile kuni 5000 Pa ning ACF-V seeria filtrid on […]

Vaata toodet

QFG tüüpi filtrid

Energia optimeeritud filter erinevateks suuremateks filtreerimistöödeks. Filtrit kasutatakse keevitus- lõikamissuitsu, lihvimistolmu ning erinevate äratõmbe õhkude, mis sisaldab metalli, kivi, plasti vms tolmu või erinevate pulbrite segude filtreerimiseks. Tarnimise hetkel on filter komplekteeritud ning peale torustiku ja toiteallikate ühendamist koheselt töövalmis.

Vaata toodet

Sädemepüüdjaga FUV eelseparaator

FUV tüüpi sädemepüüdja kaitseb tolmufiltreid sädemete eest vähendades seeläbi võimaliku tulekahju tekkimist tsentraalses filtris ja torustikus. FUV sädemepüüdja on ehtiatud sisseehitatud veevanniga, mille täitmine on automaatne, kui separaator on ühendatud veevõrku. See vähendab oluliselt riski, et filtri veevannis ei ole vajaliku veetaset.

Vaata toodet

PFL tüüpi filtertornid “Airtower”

Ruumisäästev “Plug & Play” filtreerimisseade koos integreeritud ventilaatoriga kasutamiseks õhu filtreerimisel tolmustes oludes. Sobib ideaalselt keevitushalli õhu filtreerimiseks. Seade tarnitakse kasutusvalmina, olles varustatud kahveltõstuki aasade ja kraana tõstepunktidega hõlpsaks transportimiseks ja paigaldamiseks. Integreeritud mootori starter ja ees paiknev CEE pistik muudavad filtri ühendamise kiireks ja mugavaks. Filterline on varustatud W3 sertifikaadiga.

Vaata toodet