Kõrgsurve käsiviimistluspüstolid - Elister

Kõrgsurve käsiviimistluspüstolid

AA-seeria püstolid on valmistatud tõstmaks tootlikkust ja pihustuskvaliteeti, vähendamaks kasutajaväsimust. Kõrgekvaliteediliste osade kasutamine tagab pikaajalise töökindluse. Mis kõige tähtsam – AA-seeria püstolitel saab värvilehviku laiust ilma düüsi vahetamata suures ulatuses reguleerida.

Seotud tooted

AG250 Light Airless värvipüstol

Alumiinium korpusega Airless pihustamiseks mõeldud kompaktne värvipüstol, mis talub kuni 250 bar töörõhku. Püstolil on 4 sõrme päästik ning püstolis kasutatakse enamlevinud pidemefiltreid.

Vaata toodet

Graco Pro XP elektrostaatiline värvipüstol

ELEKTROSTAATILISE KÕRGSURVEVÄRVIMISE EELISED: KIIRUS JA KOKKUHOID: Kiirem töö – 2-3 korda kiirem töö sama paksuse kihi saamisel kui tavalise suruõhu värvipüstoliga, PLUSS ühe korraga paksem kiht – ka üle 100 μ kuiva kihti ühe korraga! Seega aja kokkuhoid kuni 5-6 korda! Vähem värvitolmu – värvi kokkuhoid kuni 50% tänu elektrostaatikale Energiakokkuhoid kuni 30% tänu vähemale […]

Vaata toodet

Graco PerformAA 15 ja 50 lisaõhuga käsiviimistluspüstolid

PerformAA-seeria püstolid on valmistatud tõstmaks tootlikkust ja pihustuskvaliteeti ning vähendamaks kasutajaväsimust. See saavutatakse püstoli kerge kaalu, balanseeritud tasakaalu ning kerge päästiku abil. Lisaks kõrgekvaliteediliste ja komplektsete kasett tüüpi osade kasutamine tagab pikaajalise töökindluse ja vähendab hooldusele kuluvat aega.

Vaata toodet