Isikukaitsevahendid - Elister

Isikukaitsevahendid

Kõik vajalik haaveldaja kaitsmiseks – kiiver, ülikond, kindad jms.

Seotud tooted

Kaitseülikond

Kaitseülikond on suurepärane kasutaja kaitsmiseks tehes tööd abrasiivide vms. Sellel on nahast kindad, mis kaitsevad operaatorit abrasiivsete vahendite eest. Käed ja jalad on kaitstud vastupidavate nahkpaneelidega. Selga kaitseb mugav ja hingav puuvilane kangas, mis võimaldab õhul ringi liikuda.

Vaata toodet

Hingamisfilter “Baf”

Hingamisfiltrit kasutatakse koos teiste kaitsevahendidtega puhta õhu tagamiseks. Filter on mõeldud kondensaadi osakeste eemaldamiseks kuni 98% , mille suurus on 0,5 mikronit või vähem. Filter ei eemalda süsinikmonooksiidi, ega muid mürgiseid gaase.

Vaata toodet

Haaveldaja kiiver “Comfort”

Kerge ning mugav plastmassist kiiver koos kapuutsi ja vestiga, sobilik erinevate abrassividega töödeks. Kapuuts on varustatud rõhugeneraatori ja õhu indikaatoriga, mis tagavad pideva õhu liikumise ilma, et kiiver seest uduseks muutuks. Kiiver on kaitstud roostevabast terasest traatvõrguga.

Vaata toodet

Haaveldaja kiiver “Aspect”

Väga mugav ja kerge kiiver sobib igasuguste abrassiividega tööks. Kiivril on eraldi disainitud lai vaateaken, mis on oluline funktsioon, kui kasutaja liikumine on mingis olukorras piiratud. Vastupidav kiivri kest tagab kasutaja turvalisuse ning kiivri pika kasutusea.

Vaata toodet