Palmse Mehaanikakoda (PALMS) värviliini automaatika uuendus - Elister

Palmse Mehaanikakoda (PALMS) värviliini automaatika uuendus

Klient

Palmse Mehaanikakoda

Teostus

2023

Asukoht

Lääne -Virumaa

Palmse Mehaanikakoda (PALMS) on 1992. aastal isa ja poja poolt asutatud pereettevõte. Tänaseks on PALMS Euroopa suurim metsahaagiste ja -kraanade tootja. Liidripositsioon on saavutatud visa töö ja pideva tootearendusega.

Eesmärk

Palmse Mehaanikakoda tegi aastal 2016 investeeringu pulbervärvimise automaatliini koos KTL pesuvannidega. Kogu liini teenindab Power&Free konveiersüsteem, mis omab funktsioneerimiseks tohutul hulgal erinevaid sensoreid.

Aastal 2022 saime info, et Palmse Mehaanikakoda on mures süsteemi toimimisega ning selleks hetkeks olid erinevad ettevõtted üritanud süsteemi tööle saada, kuid ilma eduta. Arvestades asjaolu, et Ideal-Line a Aabo liitusid aastal 2019, kelle ametlikuks esindajaks eestis on Elister OÜ, pöörduti meie poole viimases hädas, et süsteem korda saada.

Lahendus

Pärast süsteemi ülevaatamist ja põhjalikku analüüsi jõudisime järeldusele, et üleminek konveieri automaatikas Profinet protokolli peale võib olla parim viis leida lahendus kliendi probleemidele. 

Peale vanade andurite asendamist Profinetiga ühilduvate anduritega ja seadistamistööde teostamist on süsteem tänaseni töötanud vigadeta. See lahendus on taganud stabiilse ja usaldusväärse kommunikatsiooni süsteemis, andes kliendile rahulolu ning tagada liini seisakuteta töö, mis seniajani suuri materjaalseid kadusid põhjustas.

Pildigalerii

Vaata lisaks

Võta ühendust

Tekkisid ideed, mida võiks koos üle vaadata? Võta meiega ühendust

Või tule meile külla

Tule külla meie Jüri kontorisse aadressil Kesk tee 10, Jüri, Rae vald

Kliendid räägivad