Skuba Eesti uuendas oma määrdeainete tehnoloogiat - Elister

Skuba Eesti uuendas oma määrdeainete tehnoloogiat

Klient

Skuba Eesti

Teostus

2023

Asukoht

Tallinn

Enam kui 30 tegutsemisaastaga veokite teeninduses on Skuba Eesti pakkunud lahendusi äritranspordi tõrgedeta liikumise tagamiseks. Skubal on enam kui 130 müügikohta üle Euroopa.

Eesmärk

Kaasajastada oma vedelikuhaldussüsteemi on sammuks, mis toetab ettevõtte tõhusust ja konkurentsivõimet. Tänapäeva tehnoloogiate integreerimine nende töövoogudesse tähendab mitmeid positiivseid muutusi:

Täiustatud täpsus: kaasaegsed süsteemid pakuvad paremat täpsust vedelike, sealhulgas määrdeainete dosaatorite mõõtmises ja jaotamises, vähendades nii raiskamist kui ka vajadust täiendava järelkontrolli järele.

Parem ülevaade: Kõrgtehnoloogilised vedelikuhaldussüsteemid võimaldavad täpset jälgida ja aruandlust

Tööefektiivsuse parandamine: Automaatne tellimuste genereerimine ja laovarude haldamine tõstab tööprotsesside efektiivsust, kuna töötajad saavad keskenduda teistele ülesannetele, teades, et vedelike laovarud on kontrolli all.

Ressursside optimeerimine: Tehnoloogia abil on võimalik ressursse paremini kasutada, kuna süsteem tagab, et vedelikke kasutatakse vaid vajalikus koguses ja õigel ajal.

Kulude vähendamine: Kaasaegsete lahenduste kasutamine aitab pikemas perspektiivis vähendada kulusid, optimeerides nii toimimist kui ka vähendades jäätmeid.

Andmete ühtsus: API kaudu toimuv integreerimine erinevate tarkvaradega tagab andmete ühtsuse ja väldib vajadust manuaalse andmesisestuse järele, minimeerides nii vigu kui ka ajakulu.

Selline uuendus on näide sellest, kuidas Skuba Eesti soovis investeerida nutikasse tehnoloogiasse, et parandada oma teenuseid ja tegevuste tõhusust. See näitab ka ettevõtte valmisolekut kohaneda kiirelt muutuva tööstusmaailma ja digitaliseerumise trendidega.

Lahendus

Meie meeskond oli uhke võimaluse üle viia Skuba Eesti vedelikuhaldus uuele tasemele, paigaldades innovaatilise GRACO “Pulse” süsteemi. See süsteem on disainitud nii, et suurendada tööprotsesside efektiivsust ja pakkuda ületamatut jälgitavust vedelike kasutamisel. Projekti käigus kasutasime järgmisi komponente:

Graco Pulse™ Hub keskus koos tarkvaraga: See tehnoloogiline südamepõiming võimaldab meil reaalajas jälgida kõiki vedelikuhalduse aspekte, tuues seeläbi esile võimalused tõhususe optimeerimiseks.

Pulse™ leviala laiendaja: Tänu sellele komponendile on meie süsteem laitmatult võrgustatud, andes töötajatele paindlikkuse ja liikumisvabaduse kogu tööala ulatuses.

Pulse™ seeria õlipüstolid: Need on valitud nende täpsuse ja usaldusväärsuse tõttu, mis tagab, et igapäevane töö on sujuv ja efektiivne.

LD seeria vedelike õlipumbad: Need pumbad on tuntud oma jõudluse ja vastupidavuse poolest, kindlustades sellega pideva vedeliku voolamise ilma tõrgeteta.

Meie paigaldustöö oli eriti efektiivne tänu Skuba Eesti olemasolevatele trassidele, mis sobis suurepäraselt uue süsteemiga. See asjaolu võimaldas meil keskenduda puhtalt tehnoloogia uuendamisele, tagades kiire ja sujuva ülemineku uuele süsteemile. “Pulse” süsteemi modulaarsus tähendas, et me suutsime pakkuda Skuba Eestile täpselt sellist lahendust, mis vastas nende vajadustele ning integreerus olemasolevasse süsteemi ning mida on võimalik laiendada tulevikus.

Tänu meie paigaldatud GRACO “Pulse” süsteemile on Skuba Eesti nüüd varustatud lahendusega, mis tagab mitte ainult kõrgendatud töö efektiivsuse, vaid annab ka täieliku kontrolli vedelike tarbimise üle. See omakorda viib parandatud varude halduseni ja edendab ettevõtte jätkusuutlikkust.

Me oleme tänulikud usalduse eest, mis Skuba Eesti meisse investeeris, ja oleme rõõmsad nähes nende edusamme kasutades meie paigaldatud süsteemi.

Pildigalerii

Vaata lisaks

Võta ühendust

Tekkisid ideed, mida võiks koos üle vaadata? Võta meiega ühendust

Või tule meile külla

Tule külla meie Jüri kontorisse aadressil Kesk tee 10, Jüri, Rae vald

Kliendid räägivad