Timbeco Woodmill tootmist niisutab UNIFOG niisutussüsteem - Elister

Timbeco Woodmill tootmist niisutab UNIFOG niisutussüsteem

Klient

Timbeco Woodmill

Teostus

2023

Asukoht

Tõdva

Timbeco Woodmill OÜ on pühendunud saematerjali töötlemisele ja palkmajade tootmisele. Ettevõte, millel on rohkem kui 30-aastane ajalugu puitmajade tootmises, paistab silma oma pühendumuse ja kvaliteetse tööga. Timbeco on tuntud oma uuenduslikkuse ja kvaliteetsete puittoodete poolest, mis on välja kujunenud tänu aastatepikkusele kogemusele ja pidevale arengule.

Eesmärk

Kliendi peamine eesmärk oli saavutada liimpuidu tootmisprotsessis ühtlane ja optimaalne niiskustase. See on kriitiline kvaliteetse ja kestva toote valmistamisel. Niiskustaseme kontrollimine on vajalik, et tagada toodete ühtlus ja vastupidavus, mis on Timbeco maine ja kvaliteedi alustalad.

Kui soovid oma tootmisprotsessi integreerida sarnase niisutussüsteemi, võta julgelt ühendust. Meie meeskond aitab sul leida parima lahenduse, mis vastab sinu vajadustele ja tagab kvaliteetse lõpptoote.

Lahendus

Selle eesmärgi saavutamiseks paigaldasime kliendi tootmisruumidesse 1 tsoonilise UNIFOG niisutussüsteemi. See süsteem on loodud spetsiaalselt tööstuslike tingimuste jaoks, pakkudes paindlikkust ja tõhusust. Samuti on süsteemil võimekus laieneda ülejäänud tootmisruumidesse, tagades seeläbi laiaulatusliku lahenduse.

Lisaks niisutussüsteemile paigaldasime ka veepehmendussüsteemi, et tagada kvaliteetne vesi niisutusseadmetele. See tagab süsteemi tõrgeteta töö ja aitab hoida hoolduskulud madalad. Kvaliteetne vesi tähendab, et UNIFOG süsteemi hoolduskulud on peaaegu olematud, tagades sellega kliendile rahalise kokkuhoiu ja süsteemi pikaajalise efektiivsuse.

Pildigalerii

Vaata lisaks

Võta ühendust

Tekkisid ideed, mida võiks koos üle vaadata? Võta meiega ühendust

Või tule meile külla

Tule külla meie Jüri kontorisse aadressil Kesk tee 10, Jüri, Rae vald

Kliendid räägivad