Viljandi Aken ja Uks CNC liini koostamine ja paigaldamine - Elister

Viljandi Aken ja Uks CNC liini koostamine ja paigaldamine

Elister OÜ on juhtiv tegija Eesti turul seadmete ja süsteemide müügi, projekteerimise, testimise ning kolimise valdkonnas. Meie firma spetsialiseerub kvaliteetsete lahenduste loomisele, mis vastavad kõrgeimatele tööstusstandarditele. Elisteri ekspertide poolt käsitsetavate seadmete kaal võib ulatuda üle 50 tonni, mis näitab meie võimekust suurte projektide haldamisel.

Hooldus ja paigaldus

Laia teenuste spektri juures tõstaksime eriti esile meie hooldusmeeskonna Maintest oskusi, mis tagavad seadmete pikaajalise töövõime ja efektiivsuse. Meie teenused ei ole piiratud ainult nende projektidega, mille müügiga oleme otseselt seotud. Tehnilise kompetentsi ja suure kogemusega oleme ihaldatud koostööpartnerid ka teiste riigi tootjate seadmetele.

Rahvusvahelisel areenil oleme osutanud tuge Šveitsi, Taani ja Itaalia tootjatele.

CNC liini saamise lugu

Hiljutine märkimisväärne projekt oli CNC liini ehitus Essepigi tehases Itaalias. Peale edukat testimist Itaalias, installeerisime sama liini Eestis, Viljandi Akna ja Ukse tootmishoonesse. Süsteemi saime tööle enne tehase esindajate saabumist, kes viisid lõpule peenhäälestuse. Projekti edukusest valmistasime videokokkuvõtte.

Elister OÜ ei ole lihtsalt teenusepakkuja, vaid teie usaldusväärne partner seadmete ja süsteemide valdkonnas.

Vaata lisaks

Võta ühendust

Tekkisid ideed, mida võiks koos üle vaadata? Võta meiega ühendust

Või tule meile külla

Tule külla meie Jüri kontorisse aadressil Kesk tee 10, Jüri, Rae vald

Kliendid räägivad