Aspiratsiooni filtrid - Elister

Aspiratsiooni filtrid

Meie meeskond omab kogemusi aspiratsiooni filtrite- ja süsteemide planeerimisel, pakkumise, paigaldamisel ja hooldamisel. Oleme oma partneriks valinud selles valdkonnas Taani tootja Aagaard A/S, kelle lähenemine ja suhtumine on kõige lähedasem meie ärifilosoofiale. Samuti on Aagaardil süsteeme eestis mitmetel suurematel puidutöösturitel.

Aagaard pakub tootjatele väiksemaid süsteeme komponentide näol kui ka täis “võtmed kätte “ süsteeme, mida koostöös siis paigaldame.
Enamasti on aspiratsiooni filtrid modulaarselt ülesse ehitatud vastavalt nõutud kubatuurile ning paindlikud, võimalusega hilisemalt ehitada filtritele laiendusi. Filtrite puhastus toimub automaatselt töö ajal ning filtrid on võimelised olema töös 24/7.

Kõik filtrid tagastavad õhu 100% tehasesse tagasi, kuid on võimalik varustada “suve” režiimiga, kus tehasest imetud ühk suunatakse õue ning see kompenseeritakse tehasesse kompensatsiooni ventilaatorite abil, et tehas vaakumisse ei jääks.

Filtrid valmistatakse ATEX teostuses, mis tagab kliendile tootmises ohutuse.

Suuremate koguste korral on lisaks filtritele võimalik paigaldada ka kogumissilod ning laadimisjaamad jääkide veoautosse laadimise tarvis. Laadimisjaamad on Aagaardil ainulaadsed, mis võimaldavad laadimise teostada kiirelt ning tolmuvabalt.

Soovite pakkumist filtrile või mingi süsteemi ülevaatamist/paigaldamist? Võta ühendust allpool oleva kontakt vormi kaudu ning me helistame peagi.