Kuumliimi liimimisseadmed - Elister

Kuumliimi liimimisseadmed

Kuumliimi seadmete valik on spetsiaalselt valitud, et pakkuda parimat jõudlust ja usaldusväärsust tootmisprotsessides. Alates kompaktsetest liimipüstolitest kuni suuremahuliste automaatsete liimisüsteemideni, meie seadmed on loodud vastama erinevate tööstuste nõudmistele.

Paindlikkus ja mitmekülgsus

Pakume laia valikut seadmeid, mis sobivad erinevatele rakendustele ja materjalidele. Meie seadmed on varustatud reguleeritavate temperatuurikontrollidega, mis võimaldavad teil kohandada seadeid vastavalt vajadusele, tagades optimaalse liimimistulemuse.

Pakutavad seadmed on valmistatud kasutades parimaid materjale ja viimast tehnoloogiat, tagades pikaajalise töökindluse ja minimaalse hooldusvajaduse. See tähendab vähem katkestusi ja kõrgemat tootlikkust teie töös.

Lihtne kasutada ja hooldada

Mõistame, et aeg on väärtuslik. Seepärast on kuumliimi seadmed disainitud lihtsaks kasutamiseks ja hooldamiseks. Intuitiivsed juhtelemendid ja lihtne juurdepääs hoolduskomponentidele muudavad igapäevase töö sujuvamaks.

 

Küsi pakkumist juba täna!

Seotud tooted

InvisiPac HM50

Suurte mahtude lõpp-pakendamisel on kõige kasulikum InvisiPac HM50 kuumsulatuskiirus 22 kg tunnis. Kiire ja täpse liimi väljastamiseks on võimalik valida väljundeid kahest kuni kuue kanalini.

Vaata toodet

Kuumliimi aplikaator 10L GS10

Küttega mahuti, mis on 10 liitrise mahutavusega ning sobib plastik EVA-, PSA ja PO kuumliimide sulatamiseks mis on tarnitud graanuli-, padjakeste- või plokikujulisena.

Vaata toodet

Kuumliimi aplikaator 20L GS20

Küttega mahuti, mis on 20 liitrise mahutavusega ning sobib plastik EVA-, PSA ja PO kuumliimide sulatamiseks mis on tarnitud graanuli-, padjakeste- või plokikujulisena.

Vaata toodet

Invisipac HM25C

Uus disain kompaktsete lahenduste tarvis. InvisiPac HM25c paagivaba kuumliimi doseerimissüsteem on kompaktse konstruktsiooniga, mis muudab selle hõlpsa lisamise ükskõik millisesse pakendiliini juurde. Kuna kogu juhtimine on integreeritud sisemises emaplaadis, võib seade töötada juhtpaneelist (ADM) sõltumatult. See tähendab, et juhtseadiseid saab juhtida kaugelt või integreerida muudesse juhtpaneelidesse.

Vaata toodet