Barrus AS niisutussüsteemi erilahendus välilao jaoks - Elister

Barrus AS niisutussüsteemi erilahendus välilao jaoks

Klient

Barrus AS

Teostus

2023

Asukoht

Võru

Puidutööstus Barrus asub Võrumaa metsade vahel Verijärvel. Elevandile omane enesekindlus ja töökus on Barrust viinud liimpuitkomponentide valdkonna turuliidriks terves Euroopas.

Kliendi vajadus

Barrus pöördus meie poole sooviga kohandada ja laiendada õhuniisutussüsteemi, mis oli varasemalt paigaldatud nende suurde lattu. Positiivne kogemus süsteemi tööpõhimõtte ja tulemustega andis kindluse laiendada seda lähenemist uutesse ruumidesse.

Uues kolme tsooniga laohoones soovis klient igasse tsooni, mida eraldavad kardinad või uksed, tagada stabiilne ja kõrge niiskustase 80%RH.

Selline süsteem on hädavajalik, et hoida hoiustatav märg saematerjal enne kuivatisse suunamist optimaalsetes tingimustes, et vältida materjali enneaegset kuivamist.

Kui temperatuur torustikus on külmumispiiri lähedal - ei ole vaja eraldi midagi sisse lülitada.

Lahendus

Asusime koostama plaani, mis vastaks kliendi nõudmistele, sealhulgas kohandatud niisutustsoonid, mis võimaldaksid pihustamist eelkõige ülevalt alla, luues sellega ühtlase niiskuskatte igale laoalale. Juhtimissüsteemi asukohaks valis klient hoone siseruumid, mis tagas hõlpsa juurdepääsu ja süsteemi tõhusa monitoorimise.

Meie pakutav lahendus tagab, et niiskustase ei lange allapoole 80%, vastates kliendi vajadusele hoida materjali niiskust enne selle kuivatisse siirdumist. Talvise külma vastu on torustik isoleeritud ning varustatud automaatse küttekaabliga, mis rakendub koheselt, kui temperatuur torustikus on külmumispiiri lähedal – ei ole vaja eraldi midagi sisse lülitada.

Klientide vajaduste esikohale seadmine on meie ettevõtte tuumfilosoofia, ja me oleme uhked võimaluse üle pakkuda selliseid personaliseeritud ja kvaliteetseid lahendusi. See projekt on meie pühendumuses pakkuda lahendusi, mis ei vasta mitte ainult meie klientide praegustele vajadustele, vaid loovad ka aluse pikemaajalisele edule.

Pildigalerii

Võta ühendust

Tekkisid ideed, mida võiks koos üle vaadata? Võta meiega ühendust

Või tule meile külla

Tule külla meie Jüri kontorisse aadressil Kesk tee 10, Jüri, Rae vald

Kliendid räägivad