Harmet Metall valis tootmise õhku filtreerima GRAM'i keevitusfiltertornid - Elister

Harmet Metall valis tootmise õhku filtreerima GRAM’i keevitusfiltertornid

Klient

Harmet Metall

Teostus

2023

Asukoht

Saue

Harmet Metall on spetsialiseerunud metallkonstruktsioonide tootmisele. Nende tootmisprotsessis kasutatakse laialdaselt metallikeevitust, mis omakorda tekitab tohutul hulgal sinist “keevitussuitsu”, mis täidab tootmishalli.

Meie ülesandeks oli leida lahendus…

Kuna tootmises kasutati suuri detaile, mida töö käigus manipuleeriti, ei olnud võimalik luua spetsiifilist punktsüsteemi suitsu eemaldamiseks. Seega oli kõige mõistlikum lähenemisviis kasutada GramCleanAir keevitusfiltrite tornide lahendust.

Pärast demoseadmega tutvumist soovis klient oma tootmisesse hankida kaks filtertorni, mis aitaksid hoida keskkonda puhtamana.

 

Harmet Metalli ja meie meeskonna koostöös õnnestus leida sobiv lahendus keevitussuitsu eemaldamiseks tootmishallist. Filtertornid aitavad säilitada hea õhukvaliteeti ning tagavad turvalise ja tervisliku töökeskkonna keevitustöötajatele.

Oleme uhked, et saime olla osa Harmet Metalli püüdlustest optimeerida nende tootmisprotsesse ja parandada töökeskkonda. Meie kogemused ja teadmised aitasid leida tõhusa ja jätkusuutliku lahenduse, mis vastab klientide vajadustele.

Pildigalerii

Vaata lisaks

Võta ühendust

Tekkisid ideed, mida võiks koos üle vaadata? Võta meiega ühendust

Või tule meile külla

Tule külla meie Jüri kontorisse aadressil Kesk tee 10, Jüri, Rae vald

Kliendid räägivad