Põhja-Eesti puidutööstuse ettevõte kaasajastas kogu tehase niisutuse UNIFOG toru tüüpi niisutussüsteemile - Elister

Põhja-Eesti puidutööstuse ettevõte kaasajastas kogu tehase niisutuse UNIFOG toru tüüpi niisutussüsteemile

Klient

Põhja-Eesti puidutööstuse ettevõte

Teostus

2022

Asukoht

Rakvere

Vanasõna “Rege rauta suvel” teavad vist meist enamik ning saame öelda, et sellega sobiks vist kõige paremini kokku niisutussüsteemide eest hoolt kandmine või uuete süsteemide loomine.

Meie hea klient soovis kaasajastada tehase niisutussüsteemi koos mõningaste eritingimustega. Nimelt pidi olema süsteem võimalikult hooldusvaba ning kogu süsteemi juhtpaneel pidi kindlasti hakkama paiknema tehnikute ruumis.

Saime omalt poolt kliendile kinnitada, et meie poolt pakutav UniFogi toruniisutus süsteem vastab igati sellistele nõudmistele. Lisaks on kliendil kogemus meie niisutussüsteemiga juba olemas, kui paigaldasime kõrvalhoonesse lisatsooni toruniisutuse baasil. Toru tüüpi niisutus ei vaja korraliku vee korral rohkem hooldamist, kui vaid veepumba tihendite õli- ja tihendite vahetust ning juhtpaneeli kaugus pumbajaamast võib olla kuni 500 meetrit.

Kuna tegemist oli ühe suurima niisutussüsteemiga, mida olime tarninud – sellel oli kokku 16 niisututstsooni, siis kulus süsteemi paigaldamiseks kokku kolm nädalat.

Pildigalerii

Kliendid räägivad