Natural AS effektiivne soojustagastusega ventilatsioon värvihallis - Elister

Natural AS effektiivne soojustagastusega ventilatsioon värvihallis

Klient

Natural AS

Teostus

2023

Asukoht

Järvamaa

Natural AS on tuntud kodumaine puidutööleja Eestis, kes alustas tootmisega juba 1990. aastal Koerus panustades ettevõtte ja tootmise arengusse pidevalt erinevate investeeringute näol. Natural ASi peamiseks toodanguks on tugevussorteeritud höövelpuit (karkassimaterjal), terassimaterjal, erinevad profiililauad, täpsusjärgatud puitkomponendid ning katusefermid.

Eesmärk

Ettevõte oli loonud omale kaasaegse puitmaterjalide värvimishalli, kuhu oli soov rajada kaasaegne ning ökonoomne ventilatsioon, mis suudaks vajadusel ka täita kuivatusruumi funktsiooni.

Soojusenergia tagastuse efektiivsus on üle 80%.

Lahendus

Tarnisime Natural AS tarvis efektiivse soojustagastusega ventilatsioonisüsteemi, mille soojusenergia tagastuse efektiivsus on üle 80%.

Tagasime, et süsteem töötaks suhteliselt automaatselt ning lülitus töö ja töövälisele režiimile toimuks automaatselt.

Kuna Natural esindajad soovisid saada puitmaterjalide kuivatamiseks peale värvi kuivatusrežiimi, siis tarnisime masina selle arvestusega ning tekitasime automaatikas vastava funktsiooni.

Pildigalerii

"Olete meie jaoks olnud usaldusväärne partner ventilatsiooni- ja küttesüsteemi projekteerimisel, tarnimisel ja paigaldamisel meie viimistlusosakonda. Tähtaegadest on kinni peetud ning tehniliste nüanssidega seotud väljakutsed on saanud kiiresti lahendatud. Lisaks sellele oleme saanud väga professionaalset konsultatsiooni ja asjalikke soovitusi, aidates meil leida parima lahenduse nii hinna, efektiivsuse kui ka ruumikasutuse osas, võttes arvesse meie spetsiifilisi vajadusi. Oleme äärmiselt rahul Elisteri teenustega ja soovitame neid kindlasti teistele ettevõtetele. Suur tänu meeldiva koostöö eest!"
Jürgen Kukk
NATURAL AS arendusjuht

Vaata lisaks

Võta ühendust

Tekkisid ideed, mida võiks koos üle vaadata? Võta meiega ühendust

Või tule meile külla

Tule külla meie Jüri kontorisse aadressil Kesk tee 10, Jüri, Rae vald

Kliendid räägivad