Tiptiptap värvib tooteid kaasaegses värviruumis - Elister

Tiptiptap värvib tooteid kaasaegses värviruumis

Tiptiptap

Klient

Tiptiptap OÜ

Teostus

2023

Asukoht

Harju

TipTipTap näol on tegemist tubli pereettevõttega, mis sai alguse oma lapsele valmistatud mänguväljakust. Toodete loomisel lähtutakse teaduslikest uuringutest ja materjalidest, mis käsitlevad liikumise ja arengu vahelisi seoseid. Tiptiptapi toodangut võib leida Euroopast, Aasiast ja Araabiamaadest.

Eesmärk

TipTipTap, edukalt arenenud ettevõte, astus olulise sammu edasi oma tootmisvõimekuse laiendamisega, kolides suurematesse tootmisruumidesse. Selles olulises etapis keskenduti viimistlusruumi üleviimisele ja kaasajastamisele. Peamine eesmärk oli parandada õhukvaliteeti, tagades samal ajal küttekulude vähendamise. Lisaks sellele oli oluline luua puhas ja ergonoomiliselt parem töökeskkond operaatoritele, mis oleks nii ohutu kui ka efektiivne.

Lahendus

Selle ambitsioonika projekti raames rakendati uuenduslikku lahendust värviruumi jaoks. Uus ventilatsioonisüsteem, mille võimsus on 10 000 m³/h ja mis vastab ATEX-standarditele, on nüüd värviruumi tuumaks. Süsteemi eripäraks on selle nutikas automaatika, mis jälgib pidevalt õhukvaliteeti. See võimaldab reguleerida ventilatsiooniagregaadi töökiirust ja tsirkuleeriva õhu kogust optimaalselt. Selline lähenemine tagab mitte ainult pidevalt kontrollitud ja ohutu töökeskkonna operaatoritele, vaid aitab ka oluliselt vähendada küttekulusid. See tähendab, et ettevõte suudab säilitada kõrged tööstandardeid, pakkudes samal ajal kuluefektiivset ja keskkonnasäästlikku lahendust.

Pildigalerii

Vaata lisaks

Võta ühendust

Tekkisid ideed, mida võiks koos üle vaadata? Võta meiega ühendust

Või tule meile külla

Tule külla meie Jüri kontorisse aadressil Kesk tee 10, Jüri, Rae vald

Kliendid räägivad