Tootmisettevõttele annab konkurentsieelise mitmekomponentsete ainete dosaatorite kasutuselevõtt - Elister

Tootmisettevõttele annab konkurentsieelise mitmekomponentsete ainete dosaatorite kasutuselevõtt

Mitmed tootmisettevõtete juhid on tänaseks kinnitanud, et just järgmised viis aastat saavad olema määrava osakaaluga tootmise automatiseerimise osas, kas siis robotite kasutuselevõtu või muul viisil autmatiseerimise osas. Kes sellele täna ei keskendu, võib tunda hiljem, et on kaotanud oma konkurentsieelise.

Automatiseerides tootmist, võimaldab see üldjoones:

  • vähendada tootmisseisakuid (tootmise tunnihinnet teab iga tootmisettevõte väga hästi omast käest.)
  • toota täpsemalt
  • toota väiksemate kuludega rohkem
  • tarbida vähem energiat
  • vähendada tööjõu puudusest tulenevaid kriise
  • vähendada tootmisel tekkivaid jääkainete koguseid doseerides täpselt nii palju kui vaja

Üheks võimaluseks oma tootmist automatiseerimise abil tõhustada on kasutusele võtta oma tootmistes vedelvärvimise tarvis mõeldud mitmekomponentsete ainete dosaatoreid.  Need võimaldavad täpselt ning ühtlase segusuhtega kokku segada viimistlusaineid, säästes toimingule kuluvat aega, mida teinekord võib ühes vahetuses olla isegi kuni paar tundi.

Mitmekomponentsete ainete dosaatoreid on üldjoones mitmeid, kuni selleni, et kahele komponendile, milleks on värv + kõvendi, segatakse täiendavalt ka juurde vedeldi, mida kasutatakse aine õige viskoossuse kontrolliks. Mitmekomponentseid doseerimisseadmeid saab kasutusele võtta nii automaatsete viimistluslahenduste juures, kui ka loomulikult käsitsi viimistlemise juures.

Tihitlugu puudub ettevõtetel täpne informatsioon, millised on tänased võimalused mitmekomponentsete dosaatorite kasutuselevõtmiseks – milliste koguste juures saab süsteeme kasutada, milline oleks õige konfiguratsioon, kuidas seadme kasutuselevõtt ka reaalselt tulu tooks jms. Selleks on tööstusettevõtetele viimistluslahenduste pakkuja Elister OÜ meeskonnas olemas pädevad spetsialistid, kes suudavad aru saada ettevõtte erinevatest vajadustest ja soovitada vastavalt sellele sobivat lahendust ja süsteemi.

Oleme viimaste aastate jooksul paigaldanud mitmetele tootmisettevõtetele erineva keerukusega tehnilisi lahendusi, mis täna selgelt nähtavalt ettevõttele kasu toovad.

Pildigalerii

Võta ühendust

Tekkisid ideed, mida võiks koos üle vaadata? Võta meiega ühendust

Või tule meile külla

Tule külla meie Jüri kontorisse aadressil Kesk tee 10, Jüri, Rae vald