Riputus- ja maskeerimisvahendid - Elister

Riputus- ja maskeerimisvahendid

JÜRGEN EMPTMEYER GmbH on 1987. aastal asutatud ettevõte, kes pakuvad riputus- ja maskeerimislahendusi tööstusliku pinnakatte pealekandmiseks.

Viimastel aastakümnetel on loodud lai tootevalik. Tänane eesmärk on lihtsustada riputusviiside rakendamist pinnakatte tehnoloogiate valdkonnas.

Valikus on standardsed C ja S konksud, klamberkonksud, pöörlevad otsikud, lukustuvad konksud, erinevad teibid jpm.

Saadaval on nii standard mõõtudes kui ka erimõõtudes lahendused.  Erimõõtude ja -lahenduste korral võtke meiega ühendust, see on üks valdkondi, kus EMPTMEYER on eriti tugev.

Erilahenduste korral pakub EMPTMEYER lisaks sertifikaati, kus märgitud kõik vajalik, et tagada turvaline ja ohutu tööprotsess.

Seotud tooted

C ja S Riputuskonksud

Soovi korral saame neid konksusid tarnida erinevatest materjalidest ja kujuga. C, S, tasapinnalised, 90kraadi jpm. Saadaval standardmõõtudes, kui ka rätseplahendusena individuaalses pikkuses ja erineva läbimõõduga.  

Vaata toodet

CLIP Riputuskonksud

Soovi korral saame neid konksusid tarnida erinevatest materjalidest ja kujuga. Saadaval standardmõõtudes, kui ka rätseplahendusena individuaalses pikkuses ja erineva läbimõõduga.  

Vaata toodet

Riputuskonksude lisatarvikud

Lisatarvikud toodete mugavamaks riputamiseks. Võtke meiega ühendust, et leida endale sobivaim lahenduse.

Vaata toodet

Masking lahendused

EMPTMEYER pakub erinevaid masking lahendusi. Valikus on erinevad korgid, torud, teibid (erimõõtmetes), magneetilised kettad jpm. Küsi täpsemat infot!  

Vaata toodet

FLEX LINE seeria riputusraamid

Saadaval erinevad lahendused, et muuta toodete riputamine võimalikult efektiivseks. Täpsema info saamiseks küsi pakkumist.

Vaata toodet

CROSSBAR seeria riputusraamid

Saadaval nii T- kui ka ZH seeria lahendused. Valikus eri materjalid ja mõõdud. Täpsema info saamiseks küsi pakkumist.

Vaata toodet

Profiilide riputusraamid

Saadaval erinevad lahendused, et muuta toodete riputamine võimalikult efektiivseks. Täpsema info saamiseks küsi pakkumist.

Vaata toodet