Niisutusseadmed - Elister

Niisutusseadmed

Oleme Taani tootja Unifog Denmark niisutussüsteemide ainuesindaja Eestis. Unifogil on pea 25 aastane müügiajalugu Eestis ning tänaseks on paigaldatud üle 100 süsteemi erinevates tuntud Eesti ettevõtetes.

Iga niisutussüsteemi vajava tootmise lahendus arvutatakse välja täpselt tootmises oleva situatsiooni alusel arvestades tootmises olevaid temperatuure, õhu liikumisi ning erinevate niisutatavate alade soovituslikke niiskustasemeid.
Peale niisutussüsteemi paigaldust võtame süsteemi hoolduse oma jälgimise alla ning alati peale hooaja lõppemist teeme süsteemile hoolduse.

Seotud tooted

Unifog veepehmendi

Veepehmendi – puhastussüsteem on vajalik niisutuse edukaks toimimiseks. Kui süsteemile on paigaldatud puhastussüsteem, siis on tagatud, et hoolduste ajal on vaja teostada ainult pumba õlivahetus ja filtrite vahetus. Veepehmendi teeb puhastustsükli peale igat 6000 liitri vee kasutamist või peale 30 päeva. Tavaliselt on konkureerivate puhastustsükli aeg pandud 6 kuud, mis oluliselt vähendab vee kvaliteeti. Peale […]

Vaata toodet

Unifog UniControl juhtkeskus

UNIFOG UniControl juhtpaneeli puhul on tegemist süsteemi juhtorganiga, mis jälgib ja juhib kogu süsteemi tsoonide tööd. Tegemist on puutetundliku juhtpaneeliga, mille kaudu sisestatakse vajalikud tööparameetrid ning jälgitakse reaalseid näite tootmishoones. Paneelile on võimalik tsooni laiendustena lisada kuni 16 tsooni. Süsteemi hinnas sisaldub vajaminevate tsoonide tarbeks digitaalsed niiskustaseme sensorid, mille abil mõõdetakse niiskustaset vastavates tsoonides.

Vaata toodet

Unifog UFO tüüpi niisutuspea

Eelised: Vaikne Lihtne paigaldada ning vajadusel ringi tõsta Võimalik niisutada suurem pindala korraga Võimalik instaleerida ka kõrgusele, kui laeni on ainult 1 m Toide 230 või 24 V Saadaval ka EEx lahendusena Võimalik paigaldada kuni 12 düüsi

Vaata toodet

Unifog pumbajaamad

Niisutussüsteemi süda, ehk vee kõrgsurvepump on seade, mis tõstab vee survet 2 bar’ilt 60 bar’ini. Suure surve all olev vesi peab läbima väikest düüsiava mistõttu muutub veepiisk veetolmuks. Pumba valikul arvestatakse välja süsteem eri tsoonide veevajadus, millest lähtuvalt valitakse pumba tootlikus. Enne pumpa läbib vesi veepehmendi ning filtrid, et vältida katlakivi teket ning mustuse sattumist […]

Vaata toodet

Unifog Osmosis veefilter

Vesi puhastatakse mehaaniliselt 5my tiheduses filtris, edasi retsirkuleeritakse vesi membraanides 0001-.0001 mm liikumisega, kust saadakse kätte ioonid, kui ka kõik lahustunud ained. Rõhk selles pumbas on tavaliselt 14-15 baari. Peale membraane kogutakse vesi hüdrofoori ning peale veepehmendi läbimist läheb vesi tarbimisse. Tarbimisse minnes on veesurve  2-5 baari. Arvestada tuleb ka seda, et peale vee puhastamist läheb […]

Vaata toodet

Unifog niisutusdüüsid

UNIFOGi niisutusdüüsid on valmistatud roostevabast terasest. Düüsid on saadaval erinevates suurustes vahemikus 2,2 – 4,5 liitrit tunnis. Düüsid on varustatud tagasivoolu klapiga, mis sulgub, kui veesurve on madalam, kui 30 bar. See tagab düüside prefektse toimimise ning elimineerib survejäägist tekitatud järeltilkumise. Düüsid kinnituvad trassi külge düüsihoidjatega, mis on sinna kinni pressitud spetsiaalse presstööriista abil.

Vaata toodet

Unifog Denmark

50-aastase praktilise ja teoreetilise kogemuse kombinatsioon on teinud Unifog Denmark ApS-st ühe juhtiva Euroopa ettevõtte oma valdkonnas.

Praeguseks on Unifog Denmark ApS paigaldanud üle 5000 niiskussüsteemi üle kogu Euroopa ning iga süsteemi kvaliteet peegeldab ettevõtte teadmisi ja kogemusi. Unifog Denmark ApS asutasid praegused omanikud Ejvind ja Poul 1993. aastal peamise eesmärgiga tagada parim võimalik keskkond tootmisruumides; kontorihoonetes, avalikes asutustes ja muudes kohtades, kus sisekliima mängib olulist rolli.