Hest Fencing keevitusventilatsioon kui rätsepalahendus - Elister

Hest Fencing keevitusventilatsioon kui rätsepalahendus

Klient

Hest Fencing

Teostus

2023

Asukoht

Tartu

Hest Fencing OÜ on Eesti suurim 3D piirdeaedade tootja, kelle tooted on leidnud laialdast kasutust nii kodu- kui ka Põhjamaades. Nende põhiväärtused hõlmavad kvaliteeti, keskkonnasõbralikkust ja töötajate heaolu.

Eesmärk

Kuna Hest Fencing OÜ tootmistsüklis on keevitustöödel suur osakaal, oli oluline leida tõhus keevitusventilatsiooni lahendus, mis vastaks järgmistele nõuetele:

  • Keevitusalas keevitusventilatsioon ja suitsu tõhus filtratsioon: Tagada keevitussuitsu tõhus eemaldamine, et tagada puhas õhk töökeskkonnas.
  • Automatiseeritud süsteem: Luua süsteem, mis käivitab ja seiskab end automaatselt keevitaja töö alusel, tagades tõhusa ja energiasäästliku töö.
  • Puhta õhu tagasivool: Tagada puhta õhu naasmine keevitaja tööpiirkonda.

Oleme uhked, et saime aidata luua ohutuma ja produktiivsema töökeskkonna ning jätkame oma klientide jaoks paremate lahenduste otsimist.

Lahendus

“Push-Pull” Keevitusventilatsioon koos GramCleanAir ACF Filtriga

Enne lahenduse paigaldust koostas Elisteri meeskond 3D mudeli, mis illustreeris keevitusventilatsiooni süsteemi toimimist ning selle paigutust Hest Fencing OÜ tööruumides. See 3D mudel võimaldas meil paremini mõista süsteemi funktsioone ja selle mõju töökeskkonnale.

Pärast 3D mudeli tutvustamist ja konsultatsioone Hest Fencing OÜ-ga jõudsime kokkuleppeni, mis võimaldas jätkata projekti edukalt. Valitud lahendus hõlmas “Push-Pull” tüüpi keevitusventilatsiooni, mille keskmes oli Taani tootja GramCleanAir ACF seeria tsüklonfilter, varustatud nutikate “Smart” pistikutega käivitamissignaali saamiseks. See tagab süsteemi tõhusa ja täpse käivitamise ja seiskamise, samas vähendades energiakulu.

Projekti optimeerimiseks lisati sagedusmuundur, mis võimaldab sujuvat käivitust suure käivitusvooluga ventilaatorile, tagades optimaalse töörežiimi.

Pildigalerii

Vaata lisaks

Võta ühendust

Tekkisid ideed, mida võiks koos üle vaadata? Võta meiega ühendust

Või tule meile külla

Tule külla meie Jüri kontorisse aadressil Kesk tee 10, Jüri, Rae vald

Kliendid räägivad