Kivitööstuses protsessi tolmu kokku kogumine - Elister

Kivitööstuses protsessi tolmu kokku kogumine

Klient

Wienerberger AS

Teostus

2022

Asukoht

Lääne-Virumaa

Wienerberger AS, koos oma esindustega Eestis, Lätis ja Leedus, on osa Wienerberger Group’ist, mis on maailma suurim keraamiliste ehitusplokkide, telliste ja Euroopa suurim keraamiliste katusetelliste tootja. Grupp opereerib 27 riigis, omades 217 tehast ja tööjõuna üle 19 000 inimese.

VÄLJAKUTSE

Wienerberger pöördus Elisteri poole, et leida lahendus kahele tootmisprotsessiga seotud tolmu kogumise probleemile. Tegime kliendile teatavaks hiljutise Mira Ehitusmaterjalide projekti eduloo, mis tõi esile meie teadmised ja oskused, ning seetõttu oli klient meie suhtes usaldust täis.

TULEMUS

Esimene ülesanne oli luua savipressmasinale tolmu kogumise filtersüsteem, kuna toormaterjali segamisel liivaga tekkis tolmu, mis levis tootmisruumides.

Selleks projekteerisime spetsiaalse tolmukubu ja kasutasime GramCleanAir ACF tüüpi tsüklonfiltrit.

Kliendi teine murekoht oli toodangu transpordivagunite koristamine, mille jaoks vajati mugavat lahendust. Selleks kasutasime GramCleanAir HFU tööstuslikku kõrgvaakumimurit koos lisatsükloniga. Jääkide transportimiseks kasutasime aspiratsiooni torustikku koos kokkukeeratava voolikurullikuga.

Wienerbergeri ja Elisteri koostöös õnnestus leida tõhusad ja praktilised lahendused tolmu kogumise ja transpordikoristuse probleemidele. Tänu meie oskustele ja kogemustele suudame aidata ettevõtetel parandada nende tootmisprotsesse ja luua parema töökeskkonna.

Pildigalerii

Võta ühendust

Tekkisid ideed, mida võiks koos üle vaadata? Võta meiega ühendust

Või tule meile külla

Tule külla meie Jüri kontorisse aadressil Kesk tee 10, Jüri, Rae vald

Kliendid räägivad