Räpina Paberivabrikus lahendasime peene paberitolmu äratõmbe ning õhu filtreerimise - Elister

Räpina Paberivabrikus lahendasime peene paberitolmu äratõmbe ning õhu filtreerimise

Klient

Räpina Paberitööstus

Teostus

2024

Asukoht

Räpina

Räpina Paberivabrik AS, tuntud kui Skandinaaviamaade suurim pakkenurkade tootja, on alati pühendunud oma klientidele personaalse lähenemise ja kvaliteetse tootevaliku pakkumisele.

Eesmärk

Viimases projektis tuli ettevõttel tegeleda paberi lõikamisprotsessi käigus tekkiva peene tolmu väljakutsega. Tolmu teke lõikamisel on tavaline, kuid selle efektiivne eemaldamine nõudis erilahendust.

Antud projektis oli peamiseks ülesandeks luua tolmuärastussüsteem, mis oleks võimeline toime tulema masina tööiseloomust tulenevate eripäradega. Projekti keerukust lisas vajadus integreerida süsteem nii, et see liiguks koos paberirulliga ja oleks võimalik eemaldada äratõmbe süsteem laadimise ajaks tööpiirkonnast.

Lahendus

Lahenduseks valisime GRAM ACF tüüpi ATEX-tsüklonfiltri, mida täiendati sisetingimustes nõutud Hörbigeri ventiiliga. See ventiil on kavandatud plahvatuse korral leegid summutama, tagades sellega turvalisuse läheduses viibivatele inimestele.

Projekteerisime spetsiaalselt selle masina jaoks äratõmbe kubu, mis suudaks efektiivselt tolmu tööpiirkonnast eemaldada. Lisaks paigaldasime vajaliku torustiku, et tagada süsteemi tõrgeteta toimimine.

See projekt mitte ainult ei lahendanud tolmuärastuse küsimust, vaid tagas ka töökeskkonna ohutuse ja parandas üldist tootmiseffektiivsust Räpina Paberivabrikus. Sellised uuendused on osa ettevõtte pühendumusest oma tegevuse pidevale täiustamisele, et pakkuda klientidele alati parimat.

Pildigalerii

Vaata lisaks

Võta ühendust

Tekkisid ideed, mida võiks koos üle vaadata? Võta meiega ühendust

Või tule meile külla

Tule külla meie Jüri kontorisse aadressil Kesk tee 10, Jüri, Rae vald

Kliendid räägivad