Print Best niisutussüsteemi uuendus ja laiendus - Elister

Print Best niisutussüsteemi uuendus ja laiendus

Klient

Print Best

Teostus

2023

Asukoht

Viljandi

Print Best on tegutsenud trükiturul alates 1997. aastast. Tänu pidevatele investeeringutele kaasaegsetesse seadmetesse on nad kasvanud üheks suurimaks raamatutootjaks Baltikumis, kes tarnib oma toodangut klientidele üle kogu maailma.

Eesmärk

Print Best’i uue tootmishoone ehituse käigus ilmnes selge vajadus täiendavate niisutustsoonide järele.

Lisaks sooviti niisutussüsteemi kui terviku ulatuslikku uuendamist, sealhulgas juhtpaneeli moderniseerimist, et tagada suurem töökindlus ja tõhusus.

Lahendus

Projekti elluviimiseks töötasime koos kliendiga, et mõista täpselt nende vajadusi ja ootusi. Seejärel viis meie meeskond läbi niisutussüsteemi pumbajaama põhjaliku uuenduse. Uuendatud pumbajaam parandab veevarustust, tagades optimaalse niisutuse.

Paigaldasime kaasaegse puutetundliku juhtpaneeli koos lisatsoonide laiendusmooduliga, mis võimaldab täpset ja paindlikku kontrolli kogu niisutussüsteemi üle. Samuti lisasime töö käigus pöördosmoosiseadme, mis tagab vee kõrge kvaliteedi, eemaldades mineraalid ja pikendades niisutussüsteemi eluiga.

Lõpetuseks asendasime varasema UFO lahenduse düüside pihustusega, mis on efektiivsem ja vajab vähem järelhooldust. Tänu nendele uuendustele on Print Best’i niisutussüsteem nüüd oluliselt töökindlam ja vastupidavam, tagades sujuvama ja efektiivsema tootmisprotsessi.

Pildigalerii

Vaata lisaks

Võta ühendust

Tekkisid ideed, mida võiks koos üle vaadata? Võta meiega ühendust

Või tule meile külla

Tule külla meie Jüri kontorisse aadressil Kesk tee 10, Jüri, Rae vald

Kliendid räägivad