Puiduviimistluseks värvikabiinid ja kuivatustunnel - Elister

Puiduviimistluseks värvikabiinid ja kuivatustunnel

Teostus

2023

Eesmärk

Üks meie püsiklient soovis rajada eraldi käsitsi viimistluse osakonna, et vastata eritellimuste vajadustele. Selleks vajasid nad spetsiaalset varustust, sealhulgas kahte viimistluskabiini, kuivatustunnelit ja kuivatuskärusid. Turvalisuse tagamiseks ning piirkonna eraldamiseks ülejäänud tootmisest, oli vajalik luua tõkkeid ja kiiravatavaid uksi tööpiirkonna ja tootmisala vahele.

Kliendi rahulolu on meie jaoks suurim tunnustus ning oleme rõõmsad, et uus osakond toimib tõrgeteta, täites edukalt kõiki eritellimusi. Meie eesmärk on alati pakkuda parimaid lahendusi ning toetada meie klientide äri kasvu ja edukust.

Lahendus

Nii nagu iga teise projektiga, pühendusime sellele projektile täielikult, koostades 3D-mudelid ja veendudes, et lahendus vastab kõigile klienti esitatud nõudmistele. Pärast projekti planeeritud tehniliste komponentide saabumist võisime alustada paigaldust.

Klient sai meilt kaks laia 3 meetri laiust viimistluskabiini, mis võimaldavad neil tõhusalt ja mugavalt töötada. Kuus paigaldatud viimistluspumpa võimaldavad viimistleda erinevate ainete abil vastavalt vajadusele. Kuivatustunnel ja meie enda toodetud kuivatuskärud GRINO tagavad kiire ja tõhusa kuivatamise.

Töötajate turvalisus on meile alati esmatähtis, paigaldasime tõkked ja kiiravatavad uksed, mis eraldavad käsitsi viimistluse ala ülejäänud tootmispiirkonnast. See võimaldab töötajatel keskenduda oma tööle ning täita eritellimusi ilma segavate häirivate faktoriteta.

Pildigalerii

Vaata lisaks

Võta ühendust

Tekkisid ideed, mida võiks koos üle vaadata? Võta meiega ühendust

Või tule meile külla

Tule külla meie Jüri kontorisse aadressil Kesk tee 10, Jüri, Rae vald

Kliendid räägivad