Tammer investeeris uude pulbervärvimise automaatliini - Elister

Tammer investeeris uude pulbervärvimise automaatliini

Klient

Tammer

Teostus

2023

Asukoht

Tallinn

Märts 2022 tõi kaasa uue peatüki Eesti tööstusmaastikul, kui ettevõte Tammer pöördus Elister’i poole, et saada pakkumist innovaatilisele pulbervärvimise liinile. Projekti eesmärk oli tagada kvaliteetne pinnakate pulbervärvimise teel, mis vastaks nii Tammeri kõrgetele kvaliteedistandarditele kui ka nende visioonile.

Koostöös oma partnerite Gema ja Aabo-Idealiga, kelle ametlikud ainuesindajad me Eestis oleme, töötasime välja esialgse plaani. Seejärel viimistlesime seda koos Tammeri esindajatega, et tagada parim võimalik lahendus.

Projekti elluviimisel tuli meil ületada mitmeid konkurente, kuid lõpuks õnnestus meil siiski võitjana väljuda. Tellimus allkirjastati juba 2022. aasta lõpuks, mis tähendas, et paigaldustöödega saime alustada 2023. aasta mais. Tänu meeskonna pühendunud tööle oli kogu paigaldus valmis juba enne jaanipäeva.

Tammeri uus automaatliin sisaldab Taani tootja Aabo-Ideal ainulaadset küpsetusahju, millel on nii gaasi- kui elektrikütte valmidus – see on midagi, mida ei leia ühelgi teisel pulbervärvijal Eestis.
Värvikabiin pärineb Šveitsi tootja Gema valikust ning tööd vihuvad teha 16 automaatpüstolit, mis tagavad kvaliteetse värvimistulemuse isegi suurel kiirusel. Toodete liikumist võimaldab monokonveier, mille kandevõime on 100 kg meetri kohta.

Lisaks aitasime Tammeril välja ehitada suruõhu trassid ja ventilatsiooni trasside väljaviigud, tagades seeläbi sujuva ja efektiivse tootmisprotsessi.

Tammeri investeeringu kohta saab lähemalt lugeda nende kodulehelt: Tammer investeeris miljoni uude pulbervärvi automaatliini.

Soovime Tammerile palju muretuid tootmisaastaid ja kiiret investeeringu tasuvusaega, olles kindlad, et nende uus pulbervärvimise liin toob kaasa suuri edusamme ja innovatsiooni Eesti tööstussektorile.

Pildigalerii

Vaata lisaks

Võta ühendust

Tekkisid ideed, mida võiks koos üle vaadata? Võta meiega ühendust

Või tule meile külla

Tule külla meie Jüri kontorisse aadressil Kesk tee 10, Jüri, Rae vald

Kliendid räägivad