Tehase niisutussüsteem kus kokku vana ja uus - Elister

Tehase niisutussüsteem kus kokku vana ja uus

Klient

Tarmeko LPD

Teostus

2019

Asukoht

Tartu

Tarmeko on väga tuntud ning pika ajalooga tubli mööbli ettevõte Tartus kellega on ka meil au olnud koostöös olla juba aastaid. Tarmeko uue tootmishoone valmimisel saime kasulikud olla päris mitmel moel. Pressiruum said vajaliku ventilatsiooni ning tootmishoonesse sai paigutatud uus niisutussüsteem, millest nüüd ka veidi juttu

Teostus

Paigaldasime uude tootmishoonesse viie tsoonilise Unifog kõrgsurve niisutussüsteemi, milles on mitmeid erinevaid niisutustehnoloogia kombinatsioone. Esiteks paigaldasime tehasesse osaliselt nende olemasolevast süsteemist, mis oli senimaani käigus vanas tootmises ning teiseks sai selles tootmises rakendust nö kaks süsteemilahendust – toru tüüpi niisutussüsteem, kus düüsid pressitakse otseselt peatrassi külge spetsiaalsete düüsihoidjate abil ning UFO tüüpi niisutuslahendus, mis vanast tootmisest üle toodi.

Süsteemil juhtimiseks on üks puutetundlik juhtimiskeskus, mille abil saab vajalike parameetreid juhtida ning logitud infot vaadata. Vajadusel saab USB pulga abil kogu logitud info arvutisse liigutada.

Pildigalerii

Kliendid räägivad