Fortaco robotala keevitusventilatsioon - Elister

Fortaco robotala keevitusventilatsioon

Klient

Fortaco Estonia OÜ

Teostus

2020

Asukoht

Narva

Iga metallitööstus puutub kokku materjalide keevitamisega ning sellega kaasneva gaasiliste ja tahkete jääkidega, mis ilma vastava ventilatsioonita muudab tootmise läbipaistmatult siniseks ning tootmises oleva õhu mittekvaliteetseks.

Fortaco Estonia OÜ on rahvusvaheliselt tuntud masinatootmis ettevõte, mis loob ja toodab erinevaid masinatööstuse komponente üle maailma. Fortaco Estonia Narva tehasesse sai kokku rajatud kaks robotkeevitamise töökohta ettevõtte OMD OÜ spetsialistide poolt, millele saime panna oma panuse robotkeevituse ala tarvis keevitusventilatsiooni näol.

Kuna keevitusrobotil on kaks tööala, kus keevitusprotsess toimub, oli vaja katta kogu vastav keevituspiirkond võimalikult effektiivselt. Selle tarvis sai töökoha juurde loodud fermide külge kinnitatud lamellidega keevituskubud kus siis juba roboti juhtautomaatika juhtib ka vastava sektsiooni tööd, kus robot parasjagu keevitab.

Esimese vastava installatsiooni teostasime juba kevadel ning teise täpselt samasuguse tellimuse saime juba mõned nädalad peale esimese paigalduse tööle rakendamist.

Täiendavat infot keevitusventilatsiooni osas on võimalik lugeda siit.

Pildigalerii

Kliendid räägivad