Kuivatusahjule jahutussektsiooni loomine - Elister

Kuivatusahjule jahutussektsiooni loomine

Klient

Puidutööstus

Teostus

2023

Oleme selle puidutootjale varemgi teinud mõne lahenduse, kuid seekordne on vajalik igale tootjale, kellel on tootmises puiduvärvimine.

Probleemist

Automaatsetes puiduviimistlusliinides on ülioluline, et detailid jahtuksid peale kuivatusahjust tulekut piisavalt, et vältida toodetele pakkimisest tingitud vigastusi. Meie klient puutus kokku väljakutsega, kus tooted ei jahtunud enne pakkimist piisavalt, suurendades pinnavigastuste riski pakkimisel.

Kui olete silmitsi sarnaste väljakutsetega oma tootmisliinil või soovite lihtsalt optimeerida oma protsesse kvaliteetse viimistluse tagamiseks, siis Elister OÜ on siin, et aidata. Võtke meiega ühendust, et arutada, kuidas meie innovaatilised lahendused saavad teie ettevõtte vajadusi rahuldada.

Lahendus

Elister OÜ meeskond lahendas selle probleemi, lisades olemasolevale viimistlusliinile spetsiaalselt liini tarvis arvutatud ja kohandatud jahutussektsiooni. See uuenduslik lahendus integreerib jahutuse otse kuivatusprotsessi, tagades värvikihtide kiire ja efektiivse jahutamise. Selle tulemuseks on ideaalselt viimistletud pinnad ilma vigastuste või defektideta.

Pildigalerii

Vaata lisaks

Võta ühendust

Tekkisid ideed, mida võiks koos üle vaadata? Võta meiega ühendust

Või tule meile külla

Tule külla meie Jüri kontorisse aadressil Kesk tee 10, Jüri, Rae vald

Kliendid räägivad